Avaleht Seltskond AITA LEIDA ARTJOMI KASSILE NIMI! Heliefektide magister Artjom Savitski otsib S-tähega kiisunime
AITA LEIDA ARTJOMI KASSILE NIMI! Heliefektide magister Artjom Savitski otsib S-tähega kiisunime

AITA LEIDA ARTJOMI KASSILE NIMI! Heliefektide magister Artjom Savitski otsib S-tähega kiisunime

_MG_7765Artjom Savitski tegi pärast mõningast pausi postituse oma VLogi, põhjuseks Kassinime Challenge ehk siis Artjom ja Anna otsivad oma väikesele emasele kiisule nime, mis peaks sisaldama S-tähte ja peaks lihtsast Miisust originaalsem olema.

Artjom selgitab ka põhjuse, miks nad ei võtnud kassi varjupaigast — nimelt on tema kallimal pisike allergia kassikarvade suhtes ja seetõttu tuli otsida neutraalsemat tõukassi. Internetist leitud vene sinist tõugu kassike pole küll paberitega hiirepüüdja, kuid armas on igal juhul. Igal juhul kassinimed saab kirja panna Artjomi pöördumise alla kommentaaridesse.

Artjomil on veel kaks uudist. Esimene ütleb, et ta sai kaitstud magistrikraadi heliefektide loomise alal programmides, lõpetamine on 20. juunil kell 15 TTÜ aulas ja oodatud on kõik õnnitlejad. Vastsel magistril on sel teemal ka kaks soovitust: kui hakkate mingit kraadi kaitsma, alustage tuupimisega varakult, ja kui juba hoos olete, siis puhake vahepeal palju, sest väsinuna on raske vigu märgata. Aga mis on eriti põnev — Artjom on viimistlemas oma uut singlit, mis tõotab taas eriline tulla.

_MG_7752

Seni aga paneme kõik koos pead tööle ning aitame Artjomil ja Annal välja mõelda susiseva S-tähega nummi kiisunimi!

VAATA VIDEOT!

Kommentaarid