Avaleht Seltskond Eesti Muusikaauhindade gala üllatab eriti võimsa avanumbriga
Eesti Muusikaauhindade gala üllatab eriti võimsa avanumbriga

Eesti Muusikaauhindade gala üllatab eriti võimsa avanumbriga

Nexus
Foto: Indrek Kasesalu

Eesti Muusikaauhinnad 2018 üllatab läbi aegade kõige võimsama avanumbriga, mis toob 25. jaanuaril Saku Suurhalli lavale hulga viimase paari aastakümne populaarseid artiste. Kuna esmakordselt jagati muusikaauhindu 20 aastat tagasi, siis tuleb seda sündmust ka igati väärikalt tähistada, kunagi varem ei ole olnud ühes numbris koos nii palju erinevaid artiste oma suurimate hittidega.

Teiste hulgas esinevad avashow’s Ott Lepland, Tanel Padar, Púr Múdd ja Nexus. Selle sajandi alguse populaarne trio teeb oma tänavuse comebacki avalöögi just Eesti Muusikaauhindade galal ning spetsiaalselt selleks sündmuseks lennutatakse ookeani tagant kohale ka Nexuse üks liige Janne Saar.

„Nexuse 15. juubeliaastat alustada kohe aasta alguses suure gala-esinemisega on sellele kindlasti uhke avalöök,“ kommenteeris Merlyn Uusküla.

Lauljatari sõnul on nad kõik elevil, kuna pole 12 aastat koos laval esinenud. „Vanad ajad tulevad meelde ja Nexuse laule meenutada on tegelikult päris põnev. Loodame, et publik võtab meid hästi vastu ning meie soovime pakkuda neile vana head Nexust,“ rääkis Merlyn Uusküla.

Teisi avanumbris osalevaid artiste näeb alles Saku Suurhalli laval. „Meil on väga hea meel, et sel õhtul on nii laval kui saalis publiku hulgas väga paljud Eesti artistid, kes siinses muusikamaailmas viimase paari aastakümne jooksul olulist rolli mänginud,“ ütles Danel Pandre Eesti Fonogrammitootjate Ühingust.

Kommentaarid