Avaleht Galerii GALERII! Artjom Savitski tegi restoranis Nipernaadi kummarduse Eesti muusikale
GALERII! Artjom Savitski tegi restoranis Nipernaadi kummarduse Eesti muusikale

GALERII! Artjom Savitski tegi restoranis Nipernaadi kummarduse Eesti muusikale

Foto: Gregor Jürna
Foto: Gregor Jürna

“Galaõhtusöök Nipernaadi moodi” tähendas mitut käiku õhtueinet ning imelist ja aegumatut kodumaist muusikat andeka Artjom Savitski esituses.

Nipernaadi restorani sisemaailma õhustikku on kätketud Toomas Nipernaadi rännakute tegelik sisu – seikleja rääkis oma lugusid sooviga panna inimesed elule teistmoodi vaatama. August Gailiti kangelase mõttelaad on saanud restorani omaks ja siin külastaja lausa pannakse tavalist einestamist teise pilguga nägema ehk algul silmade ja seejärel maitsemeelega nautima. Toidu sissekühveldamine pole Nipernaadi stiil – selleks on eestimaisest toidust tõelise naudingu saamine! Selle tarvis on restorani inimesed juba ammu rännumehe radadel uitamas: nad on Maarjamaalt otsinud üles paigad, kus kasvavad maast väge ja talumeestelt armastavat hoolitsust saanud talutooted. Kõik erinevatesse toitudesse jõudnud kraam on pärit Eesti põldudelt, veekogudest, metsadest ja lautadest.

Elu24 loosis romantilisele galaõhtusöögile restoranis Nipernaadi koos Luxlimuga välja VIP-kutse kahele. Piduliku õhtusöögi kahele võitis Aivar Ohno. Võitja saabus galaõhtusöögile koos kaaslasega peenes limusiinis ning neid tervistas restorani tegevjuht Heli Lillepalu isiklikult.

VAATA GALERIID!
Fotod: Gregor Jürna

Kommentaarid