Avaleht Seltskond Kas igal pool mujal on ikka parem? Streetshow ühendab laval filmiainestiku ja ühiskonna murekohad
Kas igal pool mujal on ikka parem? Streetshow ühendab laval filmiainestiku ja ühiskonna murekohad

Kas igal pool mujal on ikka parem? Streetshow ühendab laval filmiainestiku ja ühiskonna murekohad

27. mail lööb Nordea Kontserdimajas laineid Baltikumi suurim tantsushow JJ-Street Streetshow, mis on toonud oma erakordse teemakäsitlusega publikule elamusi juba kuus aastat. Sel aastal põimib Streetshow omavahel stseenid filmist “Alice Imedemaal” ning reaalsuse, mis peegeldab kriitilisi aspekte kogu ühiskonnas. Show suunab inimesi mõtlema ühelt poolt sellele, mis toimub igapäevaselt meie ümber ning teisalt unistustele ja soovidele, mida oma tulevikult ootame. Kas igal pool mujal on ikka parem? Või on asi pigem vaatenurgas?

Publik astub rännakule kahes maailmas: reaalsuses, mis on alandlik, kokkuhoidlik ja kaastundlik, ning imedemaal, mis on lõbus, suursugune ning isekas. Show peategelane soovib leida paremat elu, seades valiku ette ka oma perekonna. Põgenemine ja erinevad seiklused haaravad kaasa teekonnale, kus omavahel vahelduvad hasart ja adrenaliin.

Igal aastal on Streetshow pälvinud tähelepanu originaalse lavakasutuse ja kostüümide poolest. Just Streetshow’lt on pärit elusuuruses pildiraam, inimtakistusrada ning Star Wars’i helendavad robotid. Juba sel nädalal näeb Nordea Kontserdimaja laval aga lapsepõlvest tuttavaid tegelaskujusid – Alice, Jänes, Kübarsepp, Emand ja teised särtsakad imedemaa elanikud. Esmakordselt segunevad Streetshow raames lisaks tänavatantsule ka elemendid kaasaegsest tantsust ning muusikas moodustavad omavahel terviku nii jazz, klassika, hip-hop, house kui ka teised žanrid. Etenduse loomisel ja läbiviimisel teevad koostööd parimad tantsutreenerid, koreograafid ja tantsukooli õpilased.

Piletid on müügil Piletilevis!

Kommentaarid