Avaleht Seltskond Telesaated Su nägu kõlab tuttavalt „Seitsmesed uudised“ avalikustasid näosaate osaleja Mardi!
„Seitsmesed uudised“ avalikustasid näosaate osaleja Mardi!

„Seitsmesed uudised“ avalikustasid näosaate osaleja Mardi!

SNKT_Mart Myyrisepp_TV3
Foto: TV3

„Seitsmesed uudised“ avalikustasid täna TV3 suurshow „Su nägu kõlab tuttavalt“ järgmise osaleja, kelleks on Mart Müürisepp.

Mart Müürisepp, noor ja andekas näitleja, tervitas uut väljakutset rahulikult: „Püüan seda võtta võimalikult külma kõhuga, kartma ja närveldama ei lähe,“ märkis ta. 22-aastane Müürisepp on viimased kolm aastat olnud Nukuteatri näitleja, lisaks mänginud filmides „Vasha“ ja „Vasaku jala reede“ ning näiteks ka TV3 sarjades „Päikese poole“ ja „Unistuste agentuur“.

Eelmiste hooaegade osalejate seas on Mardil mitmeid lemmikuid, kuid kõige positiivsema üllatuse valmistas talle Koit Toome. Kui oleks võimalik valida, sooviks ta ise parodeerida kedagi kuldsetest üheksakümnendatest, kuigi ka mõni laulev näitleja oleks huvitav. „Risti ette ei löö ma ühegi ülesande ees. Paneme pedaali põhja ja olen kõigeks valmis!“ kinnitas ta.

TV3 „Su nägu kõlab tuttavalt“ kolmanda hooaja kaheksast osalejast on nüüdseks avalikustatud Jan Uuspõld, Luisa Värk, Lauri Liiv, Kristel Aaslaid ja Mart Müürisepp.

KLIPP:

Kommentaarid