Avaleht Seltskond Telesaated Su nägu kõlab tuttavalt Suurshow „Su nägu kõlab tuttavalt“ lavale astub Luisa Värk!
Suurshow „Su nägu kõlab tuttavalt“ lavale astub Luisa Värk!

Suurshow „Su nägu kõlab tuttavalt“ lavale astub Luisa Värk!

Luisa Värk Foto: TV3
Luisa Värk
Foto: TV3

Eesti populaarseimas teleshow´s „Su nägu kõlab tuttavalt“ osalemiseks andis nõusoleku Luisa Värk. Andekas lauljatar tunnistab, et saade meeldib talle ning võimalust end parodistina proovile panna hindab ta kõrgelt.

Kuna näosaade Luisa Värgile meeldib, tuli ka jah-sõna TV3 paroodiashow´ga liituda üsna kergelt. „Armastan laulmist ja näitlemist ning hindan väga võimalust end arendada. Ma ei tea veel, kui hea parodist ma olen, kuid loodan, et Andrus Vaarik võlub minust siiski üht-teist välja,“ räägib Luisa, kel põgus parodeerimiskogemus siiski on – nimelt kehastus ta eelmisel sügisel näosaate Facebooki klipi jaoks Justin Bieberiks.

„Minu kui parodisti tugevused ja nõrkused on peagi näha. Loodetavasti satub esitamiseks ka tantsulisi numbreid, et saaks pingutada ja end ületada. Samas jämedahäälseid suuri mehi oleks minutaolisel õblukesel naisterahval ilmselt keeruline järgi teha,“ arutleb ta.

Luisa Värk on Jan Uuspõllu kõrval teine staar, kes „Su nägu kõlab tuttavalt“ kolmanda hooaja kaheksast osalejast avalikustatud on. Lähinädalatel selguvad TV3 vahendusel veel kuus artisti, kes sügise suurimas teleshow´s vaatajate meelt lahutama hakkavad.

Kommentaarid