Avaleht Seltskond Telesaated Suvesangarid tutvustavad selle suve meestemoodi
Suvesangarid tutvustavad selle suve meestemoodi

Suvesangarid tutvustavad selle suve meestemoodi

Suvesangarid Kristjan Rabi ja Indrek Vaheoja alustavad täna suure suvise seiklusega ja rändavad mööda Eestimaad. Avaosas peetakse maha suur tünnipidu keset Tallinna kesklinna ja langetatakse lõplikult saladuseloor selle suve moenippidelt. Mida peaks mehed sel suvel kandma, et silma paista?

Saate esimeses pooles alustame ametlikult suvega ja korraldame suure peo keset Tallinna kesklinna! Neljas hooaeg algab koos muusika, tantsu, mustkunstiku, fännide ja sooja veega. Suurel avapeol esinevad Queen Elisabeth ja SwaggaPonDem harukordse tantsuga dancehall, mida iga päev Eestis ei kohta. Nii mõnedki silmapaarid jäid tänavalt vaatama, missugune kummaline, ent pilkuköitev tants see on. Samuti pakub rohkelt põnevust publikule Richard Samarüütel, kes võlub rahvast mustkunstitrikkidega.

Sel suvel on suvesangarid Kristjan Rabi ja Indrek Vaheoja sangarlikud moesaadikud ja suurte trendide eeskujud. Saate teises pooles tutvustavad sangarid, kuidas olla moeteadlik ja edasiviiv? Tuleb välja, et kuum meestemood 2017 on lilled peas, hommikumantliga tänaval, laulupeolise keep ülikonna peal ja kindlasti ka näotätoveeringud!

VAATA TREILERIT!

KLIPP!

Kommentaarid