Avaleht Seltskond Telesaated Hästi, Eesti! VIDEO! HÄSTI, EESTI! Karl Madis: kõige tähtsam on see, et Eestis on rahu
VIDEO! HÄSTI, EESTI! Karl Madis: kõige tähtsam on see, et Eestis on rahu

VIDEO! HÄSTI, EESTI! Karl Madis: kõige tähtsam on see, et Eestis on rahu

Karl Madis telesaates “Hästi, Eesti!”

Tallinna Televisiooni alustas koostöös heade uudiste portaaliga uus telesaade „Hästi, Eesti!“, mis räägib Eestimaa väärtustest ja eestlaste väärikusest. Saate raames küsiti tuntud Eesti inimestelt, mis just nende arvates Eesti elus hästi on.

Karl Madis, mis on teie arvates Eesti elus hästi?

Eesti elus on väga palju hästi. Esimene ja kõige tähtsam asi on rahu, siis meie haridustase on koolides väga hea, meie teadus teeb meeletuid edusamme. Meie IT-areng on maailmatasemel. Siin on nii palju head ja hästi, et kui maailmas ringi käia, siis tekib koduigatsus.

Kui me mõtleme, et on hästi, kas siis asjad meie ümber on ka hästi?

Ma mäletan, et kui oli putši aeg, siis enne seda käisin koolitusel, kus oli palju inimesi ja tuntud inimesi, tegu oli meditatsioonikoolitusega. Seal öeldi, et mida rohkem meid siia koguneb, seda kindlam on, et Eesti ei vala verd. Ja nii oligi – see olenes kõik sellest mõtlemisest. Mõttejõud on kõige esimesel kohal. «Hästi, Eesti!»saates räägivadki Eesti inimesed sellest, mis on nende elus ja üldisemas plaanis Eesti elus hästi, mis teeb rõõmu ja pakub lootust. Saate keskmesse tuuakse ka meie aja kangelane – inimene, kes on korda saatnud midagi tähelepanuväärset, omakasupüüdmatut ja kes väärib kogu eesti rahva sügavat kummardust.

„Hästi, Eesti!“ on Tallinna Televisiooni eetris igal kolmapäeval algusega kell 20.45. Saadet juhivad Jüri Aarma ja Artur Raidmets.

Kommentaarid