Avaleht Seltskond Telesaated Su nägu kõlab tuttavalt Video! Vaata, keda kehastab näosaate finaalsaates Daniel Levi Viinalass
Video! Vaata, keda kehastab näosaate finaalsaates Daniel Levi Viinalass

Video! Vaata, keda kehastab näosaate finaalsaates Daniel Levi Viinalass

DanielTänaseks on selgunud kõigi nelja finalisti – Marta, Valteri, Hele ja Elina – parodeeritavad artistid ja laulud, mis tulevad esitusele sel pühapäeval Saku Suurhallis, kus leiab aset suurejooneline näosaate finaal. Nüüdseks on ka teada, keda parodeerib Daniel Levi Viinalass! Daniel astub finaalsaates Chris Martini, Coldplay laulja kingadesse. Danieli jaoks on sellel väga tähendusrikas põhjus.

„Minu esimene suur kontserdielamus oli Coldplay kontsert. Olin täiesti lummatud! Laulja oli nii kaugel, väike täpike, aga mul oli siiski tunne, nagu ta räägiks minuga! Teen selle Saku Suurhallis ära ja katsun samamoodi tekitada inimestes tunde, et ka kõige kauem inimene tunneks nagu ma räägiks justkui temaga,“ kommenteeris Daniel loovalikut.

Daniel võitjat ennustada ei oska. „Kõik võistlejad teevad nii hästi, annavad endast maksimumi – nad kõik võivad niimoodi paugutada, kui on vaja üllatada!“ sõnas Daniel.

VAATA VIDEOT!

„Su nägu kõlab tuttavalt“ finaal on eetris pühapäeval kell 19.30 TV3s!

Kommentaarid