Avaleht Festival GALERII I Eesti esimene külma hooaja välifestival tõi pidutsema sajad inimesed
GALERII I Eesti esimene külma hooaja välifestival tõi pidutsema sajad inimesed

GALERII I Eesti esimene külma hooaja välifestival tõi pidutsema sajad inimesed

Soomes on uuritud, mis on aasta kõige hallim päev ja pärast 50 aastat saab uuringuid läbi viinud Hartwall kindlalt öelda: aasta kõige hallim aeg on novembri teine nädal. Miks mitte seda aga hoopis tähistada? Sellega nõustusid nädalavahetusel sajad Eesti inimesed, kes 12. novembril kogunesid tänavafestivalile „Kõige hallim päev“.

Foto: Rene Lutterus

Telliskivi Depoo alal andsid „Kõige hallima päeva“ festivalil kontserdi 5MIINUST, Smilers ja Cartoon. Eestis oli tegemist esimese külma hooaja välifestivaliga ning vaadates sadu inimesi pidutsemas, võib öelda, et üritus oli edukas.

Foto: Rene Lutterus

Hartwalli brändijuht Terje Saar ütles, et Eestis me hallist ilmast ei pääse ning november tuleb lihtsalt üle elada. „Kuigi „Kõige hallim päev“ tänavafestival on juba möödas, tasub mitte nukrutseda,“ ütleb Saar. „Soovitan masenduse peletamiseks veeta hea seltskonnaga aega õues – selleks ei pea kevadet ootama!“

Foto: Rene Lutterus

„Kõige hallim päev“ on Soomes alguse saanud populaarne pidudesari. Tallinnas Depoo välialal toimus festival esmakordselt ning oli ühtlasi esimene külma hooaja välifestival, mis Eestis korraldatud.

Vaata galeriid!