Avaleht Seltskond Eluloofilm „Whitney: Luba olla mina ise“ on pühendatud laulja 55. sünnipäeva auks
Eluloofilm „Whitney: Luba olla mina ise“ on pühendatud laulja 55. sünnipäeva auks

Eluloofilm „Whitney: Luba olla mina ise“ on pühendatud laulja 55. sünnipäeva auks

9. augustil saaks „ameerika printsess“ ja maailma üks võimsamaid naishääli, Whitney Houston, 55-aastaseks. Selle puhul toob kino Artis välja dokumentaalfilmi „Whitney: Luba olla mina ise“.

10 eksklusiivsel eriseansil on võimalus näha jumaliku hääle ja välimusega lauljatari enneolematut lavakarjääri, peadpööritava kuulsuse kõrghetki, kukkumist uimastipõrgusse ning äkilist surma. Tunnustatud režissööri Nick Broomfieldi film räägib ühest kõigi aegade suurimast lauljast – Whitney Houstonist, kes oli superstaari võrdkuju, kõigi aegade auhinnatuim naisartist, kes võitis rahvahulkade südamed ja kelle plaate müüdi enam kui 200 miljonit koopiat.

Ehkki Whitney oli teeninud miljoneid dollareid, olnud edetabelite tipus sagedamini kui biitlid ja arvatud kõigi aegade parimate lauljate hulka, ei leidnud ta siiski vabadust olla tema ise ning hukkus traagiliselt vaid 48-aastasena. Seni avaldamata videokaadrite ja eksklusiivsete kontsertsalvestustega rikastatud film jutustab Whitney Houstoni uskumatust ja hingekriipivast elust talle kõige lähemate inimeste suu läbi, otsides ka võimalikke põhjuseid andeka lauljatari emotsionaalsele kokkuvarisemisele.

Piletid müügil SIIT!

Rohkem infot filmi kohta SIIT!

Kommentaarid