Avaleht Seltskond FINEST FM MUUSIKUL KÜLAS! Aivar Riisalu sooviks Meie Mehega esineda Viljandi folgil
FINEST FM MUUSIKUL KÜLAS! Aivar Riisalu sooviks Meie Mehega esineda Viljandi folgil

FINEST FM MUUSIKUL KÜLAS! Aivar Riisalu sooviks Meie Mehega esineda Viljandi folgil

Aivar Riisalu Foto: Meie Mees
Aivar Riisalu
Foto: Meie Mees

Soome eestikeelne raadiojaam Finest FM koostöös portaaliga GoodNews tungib taas ühe muusiku koju, kuid sel korral ebaõnnestunult — ansambli Meie Mees solist Aivar Riisalu on juba tööle jõudnud. Telefoni otsa püütud mees tunnistab, et ta ärkab hommikuti õudustundega töölemineku ees ja üritab ruttu kodunt lahkuda, et lõplikult üles ärgata.

Meie Mehe esinemiste kohta ütleb ta, et neid on vähemaks jäänud, kuid need on muutunud kelmikamaks. “Eks me ei näe enam nii head välja,” aasib ta ja lisab, et laval räägib ta ka poliitikast: “Poliitikas tehakse nii palju rumalusi, et selle üle ilkumine on hea!” Aivar Riisalu kiidab ka Soome publikut, kes on nende esinemiste ajal rahul ja õnnelik, nagu Eesti publik bändi tippaegadel.

Eriliste esinemiskohtadena nimetab Riisalu laulmist Kosovos rahuvalvajate ees, kus lavaks oli autokast. Võimsaim esinemine aga oli Meie Mehel Kanadas Seedriorus sealsete eestlaste seltskonnas. Bändi fenomeni ehk ülisuure populaarsuse põhjusena nimetab ta seda, et nemad on raha maksnud ja kuulama tulnud inimeste jaoks olnud viisakad ja sõbralikud nagu õiged klienditeenindajad kunagi. Meie Mees on olnud ka peamiselt kaveribänd ehk laulnud lugusid, mis on juba kuulsaks lauldud. Kohana, kus võiks veel esineda, nimetab Aivar Riisalu naljatamisi Viljandi folki.

KUULA INTERVJUUD!

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga