Avaleht Film FORUM CINEMAS I 10. aastapäevaks naaseb kinolinadele Christopher Nolani ulmefilm “Algus”
FORUM CINEMAS I 10. aastapäevaks naaseb kinolinadele Christopher Nolani ulmefilm “Algus”

FORUM CINEMAS I 10. aastapäevaks naaseb kinolinadele Christopher Nolani ulmefilm “Algus”

“Tenetit” peab küll veel pisut ootama, ent Christopher Nolani fännid võivad rõõmustada – 12. augustist saab kinodes Coca-Cola Plaza, Ekraan ja Centrum vaadata 10. aastapäeva puhul filmi “Algus”. Vaatajate rõõmuks eelneb filmile uhke eelvaade filmist “Tenet” ja Nolani sissejuhatus filmile “Algus”.

“Algus” on põnevus-ulmefilm, mille peaosa mängiv Leonardo DiCaprio on vilunud kurjategija nimega Dom Cobb, kes varastab väärtuslikke saladusi sügavalt alateadvusest magamise ajal, mil inimese meeled on kõige haavatavamad. Cobbi oskused on teinud temast hinnatud spetsialisti kaasaegse tööstusspionaazhi vallas. Samas on see töö teinud temast rahvusvaheliselt tagaotsitava põgeniku, kes on kaotanud kõik, mis talle kallis oli. Nüüd pakutakse mehele aga võimalust lunatuseks. Viimane tööots võib anda talle tagasi tema elu, kuid selle saavutamiseks peab ta saama hakkama võimatuga – algusega. Järjekordse röövi asemel peab Cobb oma spetsialistide tiimiga tegema midagi vastupidist. Nende ülesandeks pole mitte idee varastamine, vaid uue istutamine. Kui neid saadab edu, on see ideaalne kuritegu.

Ent mitte miski ei valmista meeskonda ette võitluseks ohtliku vastasega, kes näib aimavat iga nende liigutust. See on vaenlane, kelle tulekut oleks võinud ette näha vaid Cobb.

Piletid leiad siit.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga