Avaleht Galerii GALERII! Rotermanni Nordic Hambakliinik sai meeleoluka avapeo
GALERII! Rotermanni Nordic Hambakliinik sai meeleoluka avapeo

GALERII! Rotermanni Nordic Hambakliinik sai meeleoluka avapeo

Foto: Maksim Toome
Foto: Maksim Toome

Eilsel avapeol pidas Nordic Hambakliinikute peaarst Kristo Ivanov avakõne ja lõbustas külalisi humoorikate vahetekstidega. Uuele kliinikule tulid õnne soovima Anne Veesaar, Maarja-Liis Ilus, Kersti Toots, Beatrice, Tiiu Järviste ja paljud teised. Külalised said proovida uut ja mugavat hambaravitooli ning maitsta erilist, hambaharjaga söödavat magustoitu.

Muusikalise etteaste tegid ning rääkisid oma kogemusest patsiendina Liis Lemsalu, Maiken, Nele-Liis Vaiksoo ja Ott Lepland.

Liis Lemsalu sõnul kartis ta varem hambaarste lausa tohutult, kuid pärast esimest külastuskäiku Nordic Hambakliinikusse hirm kadus. Nele-Liis Vaiksoo lisas, et ta hindab hambakliiniku puhul meeldivat teenindust, taskukohast hinda ja tunnet, et patsiendi eest hoolitsetakse.

Uues Navigatori ärimajas (Laeva 2, V korrus) avatud Nordic Hambakliinik Rotermanni pakub hambaravi täisteenust klassikalisest hambaravist kuni implantoloogia ja esteetiliste protseduurideni.

Rotermanni kliinik on osa Nordic Hambakliinikute ketist, mille esimene kliinik tegutseb Foorumi ärikeskuses. Kliinikute meeskond koosneb ligi 40 spetsialistist, olles seega üks suurimaid hambakliinikuid Tallinnas.

VAATA GALERIID!
Fotod: Maksim Toome

Ei ole valitud galeriisse või galerii kustutatud.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga