Avaleht Seltskond Galvanic Elephants ilmutas muusikavideo loole “We Are Together“
Galvanic Elephants ilmutas muusikavideo loole “We Are Together“

Galvanic Elephants ilmutas muusikavideo loole “We Are Together“

Foto: Patrik Tamm (Müürileht)
Foto: Patrik Tamm (Müürileht)

“We Are Together” on kolmas singel Galvanic Elephantsi kevadel ilmunud debüütalbumilt “Mosaic”. Lugu inspireeris seltskonda Allfilmi inimesi jäädvustama pala ka liikuvasse pilti, mille tulemusena sai valmis video. “Mõnikord osade lugudega on nii, et sa kuulad seda ja see tekitab mingi seletamatu pakitsuse või äratundmise sinu sees ning see omakorda formuleerub piltideks.

Seda lugu kuulates tekkis mingi keeruline emotsioonide rägastik, kus helge ja armas seguneb sarkasmiga. Meie eesmärk selle videoga oli seda tunnet edasi anda läbi inimestevahelise suhtluse. Kui sa vaatad, kuidas üks noor ilus graatsiline neiu teeb midagi julma, siis see tekitab mingit vastupandamatut uudishimu,” selgitab režissöör Helen Takkin.

Video lugu on inspireeritud 1989. aasta filmist “Heathers” ja räägib nelja tüdruku omavahelisest ebatervest suhtest, kus loo peategelane on veidi endasse sulgunud allajääja, kes üritab kuuluda gruppi ning imetleb grupi liidrit. Kahjuks käituvad aga teised neiud temaga kui mänguasjaga, kelle kiusamisega nad oma meelt lahutavad, ning meie peategelane seisab otsuse ees, kas astuda välja sellest armastuse-vihkamise suhtest ja jätta oma sõbrad seljataha või vaikselt edasi kannatada.

Kommentaarid