Avaleht Seltskond Telesaated Hannes Võrno 33 minutit Hannes Võrno otsesaate külalisteks on Kaido Höövelson alias Baruto ja fotovõlur Terje Atonen
Hannes Võrno otsesaate külalisteks on Kaido Höövelson alias Baruto ja fotovõlur Terje Atonen

Hannes Võrno otsesaate külalisteks on Kaido Höövelson alias Baruto ja fotovõlur Terje Atonen

14. augusti õhtul kohtub Hannes otsestuudios sumomaailma tippu kuuluva Kaido Höövelsoniga, kes paregusel ajahetkel on elus pööramas uut lehekülge. Hannes Võrno: „Kaido Höövelson on üks täna väga tuntud eestlastest, rahvuskangelastest ja suurkujudest, kellega noore saatejuhina kaks aastakümmet tagasi esimese teletutvuse tegime. Siis arvasin, et poiss on liiga palju jaapani multikaid vaadanud, et soiub soovist saada esimeseks eestlasest profisumokaks. Mul on selle taaskohtumise eel väga palju põnevaid küsimusi“.

Teine külaline Terje Atonen on saatejuhi sõnul avatud ja abivalmis noor naine, kelle panus Eesti heaks on ka fotograafina tuntavam kui mitmel ülbel ametnikul kamba peale. Ta on fotovõlur, kes klientide sõnul toob pildile inimhingede parimad küljed.

„Hannes Võrno 33 minutit” läheb Solarise keskuses asuvast endisest „Ringvaate” stuudiost eetrisse teisipäeval, 14. augustil algusega kell 21.30.

Võrno talk show võtab teemad ette otse ja keerutamata ning käsitleb meeleldi selliseid seiku, millest massimeedia sageli vaikida eelistab.

 

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga