Avaleht Seltskond HEATEGEVUSLIK JOOKS! Rat Race 2015 toob publiku ette eurolauliku Stig Rästa
HEATEGEVUSLIK JOOKS! Rat Race 2015 toob publiku ette eurolauliku Stig Rästa

HEATEGEVUSLIK JOOKS! Rat Race 2015 toob publiku ette eurolauliku Stig Rästa

HEATEGEVUSLIK JOOKS! Rat Race 2015 toob publiku ette eurolauliku Stig RästaLäbi aastate heategevuseks pea 80 000 eurot kogunud kontorirottide jooksu Rat Race peaesineja on sel aastal äsja Eurovisiooni keerisest naasnud Stig Rästa koos oma bändi Trafficuga.

Kõik Stig Rästa ja Trafficu fännid on oodatud 2. juunil Tallinna Raekoja platsi, kus toimub juba neljateistkümnendat aastat järjest kontorirottide heategevusjooks.

Rat Race patroon sel aastal on Tsirkusekooli eestvedaja Vello Vaher, kes on samuti suurpere isa ja tuntud spordilembeline inimene. “Väga paljud suurpered vajavad toetust, sest lapsed on väga andekad ja väike pisku võib aidata lapse väga kõrgele,” rõhutas Vaher Rat Race jooksu olulist panust lasterikastele peredele.

Viimasel kolmel aastal on iga jooksuga kogutud üle 10 000€. Kokku on Rat Race heategevuseks kogunud üle 76 000€.

Koos Trafficuga hoiavad jooksjate tuju üleval Ring FMi hommikuklubi lõbusad saatejuhid Rauno Märks ja Agnes Aaliste ning tuttuus liige – Eesti enim nõutud õhtujuht Andres Torm.

“RingFm Hommikuklubi usaldas Madis Millingu rahvasaadikuna riiki juhtima ja kutsus eetrisse abisaatejuhina särava etteaste teinud Andres Tormi, kes on erakordselt tark ja sõnaosav. Nagu me armastame saates öelda – oleme Agnesega “H”elevil!,” rääkis Märks.

HEATEGEVUSLIK JOOKS! Rat Race 2015 toob publiku ette eurolauliku Stig Rästa2

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga