Avaleht Seltskond LAULEV VIIULDAJA! Indrek Kalda läheb pojaga kontserttuurile
LAULEV VIIULDAJA! Indrek Kalda läheb pojaga kontserttuurile

LAULEV VIIULDAJA! Indrek Kalda läheb pojaga kontserttuurile

Muusik ja õpetaja Indrek Kalda on seekord kutsunud kontserdikaaslaseks oma poja Paul Kristjan Kalda, kellega koos antakse alates 13. oktoobrist üle Eesti 9 kontserti pealkirjaga ”Lumevälju ja lilli ka…”

Indrek Kalda, kes on tuntud ansamblitest Justament, Lindpriid ja Kaunimate Aastate Vennaskond, Kukerpillid ja Jäääär, musitseerib aastast 2013 koos oma poja Paul Kristjaniga.

Indrek Kalda laulab lihtsalt, karedal mehelikul moel. Paljud tema laulude tekstid räägivad samuti lihtsatest asjadest, mis ometi moodustavad elu tuuma. Indrek Kalda: „Ma leian mõistmist publikust, kes teab, mis on elu, armastus, kodu, igatsus ja lein. Minu muusika on nišitoode. See on hoopis teine asi kui see, mis läheb massidele.“

Kontserdil tulevad isa ja poja poolt esitamisele ajatud viiulipalad ja valik vanematest tuntud hittidest nagu näiteks Lili Marleen või Sõduri igatsus, kuni uuema loominguni välja. Uuemate laulude tekstide autorid on Jüri Leesment, Indrek Hirv ja Talvo Pabut.

Isa ja poja harmooniline viiuli, mandoliini ja kitarri kooskõla sulatab ka kõige külmema südame, näidates, et veri on laval igal ajahetkel paksem kui vesi.

Viiul ja kitarr on tuuril 13. oktoobrist 23. novembrini.

Tahan mängida veel mõne pildi
oma parima pilliga
et kuulda ja näha su silmis
lumevälju ja lilli ka . . . (J. Leesment)

Piletid on müügil Piletilevis!

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga