Avaleht Seltskond Telesaated MEIE PERE JA MUUD LOOMAD! Tänane saade viib pere linnadžunglisse
MEIE PERE JA MUUD LOOMAD! Tänane saade viib pere linnadžunglisse

MEIE PERE JA MUUD LOOMAD! Tänane saade viib pere linnadžunglisse

5Täna kell 21:30 jätkub Kanal 2 ekraanil suvine tõsielusari „Meie pere ja muud loomad“, kus Heidi võtab sel korral koos Uma ja Rajuga ette retke Tallinnasse. Kuid kuidas käituvad maalapsed linnas, kus tuleb silmitsi seista nii hambaarsti, tiheda liikluse kui ka peente lauakommetega?

Juba üsna pikka aega ei ole Pajuväraval elav Hansode pere käinud hambakontrollis. Nii pakib Heidi kokku lapsed ja vajalikud kompsud ning asutaksegi pealinna poole teele. Kuueaastane Uma on küll veendunud, et linnalapsi nendest ei saa kunagi, kuid elevust põhjustab tänases „Meie pere ja muud loomad“ siiski mitu asja.

Hambaarsti juures käigule lisaks viib linnaseiklus pere näiteks Tallinna kohale õhulennule, samuti otsustab Heidi külastada lastega pealinna moodsat restorani. „Ma tahan oma lastele pakkuda tsivilisatsiooni kogemust, et nad kõige sellega tulevikus toime tuleksid,“ kommenteerib Heidi. Peen söögikoht pakub lastele küll elamusi, kuid lemmik-ajaviiteks osutub hoopis loomaaed, kus Uma tähelepanu pälvivad uhked tiigrid ja elevandid. Väljasõidu lõpuks leiab Hansode pere end mänguasjapoest, kus Rajul tuleb teha keeruline valik autode ja süntesaatori vahel. Kumb mänguasi jääb peale ja milliste sekelduste seltsis möödub reisisellide õhtu kodus?

VAATA TREILERIT!

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga