Avaleht Seltskond N.O.O.B avaldas teise singli
N.O.O.B avaldas teise singli

N.O.O.B avaldas teise singli

Aasta alguses teatasid Olavi Otepalu bändi neli endist liiget Mikk Tivas, Indrek Luukas, Martti Mikk ja Gert Gregor Källo uue koosseisu N.O.O.B alustamisest. Täna avaldasid nad teise singli ja muusikavideo „Saatust suunates“.

„Saatust suunates“ räägib erinevatest valikutest ja innustab saatust trotsides läbi raskuste liikuma. „Iga inimene saab ise oma eluga paljutki ära teha, seda juhtida. Ma ei usu, et meie saatus on ette määratud. Oluline on tahe,“ võtab loo autor Indrek laulu tausta kokku.

„Kui inimese mõtted pole ette määratud, siis pole ette määratud ka saatus. Mille inimene pähe võtab, selles suunas hakkab ka elu liikuma,“ lisab solist Mikk.

Videos osaleb näitleja Anti Kobin. „Kui võtsin vastu otsuse muusikavideos osaleda, oli minu jaoks tähtis, et laul ei jätaks mind ükskõikseks. Seda see laul ei teinud. Sellel laulul on minu meelest kõige paremas mõttes hitipotentsiaali. Loodan, et suutsin videole midagi ka omalt poolt lisada. Soovin sellele bändile ja loole kõrget lendu,“ räägib Anti Kobin.