Avaleht Seltskond Nädalavahetuse selguvad Noortebänd 2017 finalistid
Nädalavahetuse selguvad Noortebänd 2017 finalistid

Nädalavahetuse selguvad Noortebänd 2017 finalistid

Mir

Sel nädalavahetusel toimuvad Eesti olulisima bändikonkursi poolfinaalkontserdid. Uut muusikat ja andekaid noori artiste saab näha ja kuulda kolmes Eesti linnas – 5. oktoobril Tartu Genialistide klubis, 6. oktoobril Pärnu kultuuriklubis Tempel ja 7. oktoobril Tallinnas kohvikus Sinilind.

“Hea meel on näha, et huvi nii kuulajate kui muusikute poolt kasvab Noortebändi vastu iga aastaga. Poolfinalistide seas on väga tugevaid ja eristuvaid kooslusi ning igaühel on suur võimalus finaali pääseda,” sõnab peakorraldaja Märt Truman.

Noras Closure

Konkursi produtsent Kristine Kebbinau lisab, et žanrite mitmekesisus ja osalejate eksperimenteerimusjulgus pakub ka tänavu eriti värskeid ja üllatuslikke muusikapärleid. “Julgeme öelda, et Noortebändi kontserdid on just need, kus kuulajad saavad olla uute muusikavoolude sündmise tunnistajateks.“

Noortebänd 2017 poolfinaalides osalevad:

Tartu (05.10) Genialistide Klubis

  • 4 AM, Eliot Ness, Kolmainsus, Waxxers, Mir

Pärnu (06.10) Kultuuriklubi Tempel

  • To’ko, Inger, Zunorodo, Islanders, Hommage

Tallinn (07.10) Kohvik Sinilind

  • Rainer Ild, Up the Sky, Nora’s Closure, Nord Lights, Arg Part

Tutvu poolfinalistidega siin!

Esimesed kolm finalisti selguvad juba kontsertõhtute lõpuks. Neljanda finalisti valib žürii kõikide poolfinaalide peale kokku ning viies finalist selgub Elu24-s rahvahääletuse teel.

Noortebändi finaalgala toimub 11. novembril Tallinnas Kultuurikatlas. Kontserdist teeb otseülekande ETV2. Pileteid finaali saab soetada alates 10. oktoobrist.

Noortebändil on osalenud Eesti muusika raudvara ja tõusvad maailmamuusika vallutajad (Ziggy Wild, The Boondocks, Frankie Animal, Sibyl Vane, Andres Kõpper, Karl Erik Taukar, Grete Paia jt).

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga