Avaleht Seltskond Noore artisti Tarvo Madseni videos astuvad üles 5 Miinust, “Reporteri” ilmatüdruk ja paljud teised
Noore artisti Tarvo Madseni videos astuvad üles 5 Miinust, “Reporteri” ilmatüdruk ja paljud teised

Noore artisti Tarvo Madseni videos astuvad üles 5 Miinust, “Reporteri” ilmatüdruk ja paljud teised

Tarvo Madsen avaldas muusikavideo “Mul läheb hästi”, kus löövad kaasa räpipunt 5 Miinust, räppar Pluuto, laulja Laura Prits, produtsent ja laulja Gevin Niglas, trummar Siim Koppel, “Reporteri” saate ilmatüdruk Gabriela Kivimägi ja uue tüdrukutebändi laulja Johanna-Elise Kabel.

Video on filmitud suve jooksul erinevates paikades üle Eesti, filmijaks bändiliikmed ise, keda abistas Martin Veem. Klipid monteeris kokku Georg-Sander Männik. “Meie jaoks oli selle video puhul tähtis, et saaksime kohtuda erinevate inimestega ja suudaksime nad kaamera ees panna näitama päris emotsiooni. Meie muusika pole tehtud meie enda jaoks, vaid kõigi jaoks ja seetõttu on tore, kui saab ka video tegemisel kaasata erinevaid inimesi,” ütles Madsen.

Loo sõnade ja viisi autoriks on Madsen ise, kuid arranžeeringu sai see ikkagi kogu bändi koostöös. Lisaks aitasid loole elektroonilisemat kõla anda Gevin Niglas ja Mark Markus. Salvestuse, miksimise ja masterdamise tegi Sten-Olle Moldau Tõnu Susi Muusikastuudios.

Tarvo Madsen on Viljandist pärit noor pop-rock-laulja ja laulukirjutaja, kelle kaasahaaravad lood ei jäta külmaks kedagi. Bändiga kevadel pea 800-pealise publiku ees esimese kontserdi andnud artist väljastas eelmisel suvel välja debüütsingli “Üksinda”, mille aitasid sisse mängida kodumaised tippmuusikud Taavi Langi, Roland Puusepp, Siim Usin, Kaido Kadaja ja Allan Kasuk. Peagi järgnes singel “Doominoefekt”.

Bänd lubab juba varsti välja lasta EP, mille salvestamisega sügisel tegeletakse. Tarvo Madsen Bandi saab näha 14. septembril ööklubis Cheers ja seejärel 26. oktoobril Tartus Atlantises, kus lavale astuvad ka Terminaator, Shanon, Justament, Hunt ja üks A-klassi üllatusartist.