Avaleht Seltskond Púr Múdd ja Laura Põldvere esinevad Tasku keskuses
Púr Múdd ja Laura Põldvere esinevad Tasku keskuses

Púr Múdd ja Laura Põldvere esinevad Tasku keskuses

Foto: Liina Notta
Foto: Liina Notta

Juba homme toimub Tasku keskuses vaatemänguline üritus „Fashion Meets Fantasy“, kus astub üles märtsis oma värsket debüütalbumit esitlev elektroonilise muusika duo Púr Múdd. Publikut rõõmustab ka värske Eesti Laulu võitja Laura Põldvere.

Tasku keskuse muinasjutuline fantaasiaetendus toob meieni muusika, tsirkusenumbrite, tantsu ja moe vaatemängulise sümbioosi. Rohkelt põnevust pakkuva õhtu lavastaja on loomingulise käekirjaga tantsija-koreograaf-lavastaja Veronika Vallimäe, Eesti tippdisainerite fantaasiaküllaseima loomingu seab lavale armastatud moelooja ja stilist Liisi Eesmaa ning publikut üllatab otse nende silme all efektse etteastega maailmas tuntust kogunud slackliner Jaan Roose.

Üheks õhtu oodatuimaks etteasteks saab kindlasti olema Laura Põldvere ning elektroonilise muusika bändi Púr Múdd etteaste. Joonas Alvre ja Oliver Rõõmuse duo tõusis Eesti muusikataevasse Eesti Laulu poolfinaaliga ja on nüüdseks jõudnud märtsis esitletava debüütplaadini.

“Meie stiil on laias mõttes elektrooniline, aga liiga täpselt me end defineerida ei tahagi, nii kuuleb ka debüütalbumil veidi erineva kõlaga lugusid. Tasku ürituse märksõnaks saabki olema elektrooniline muusika väga põnevates ja seni nägematutes kooslustes, nii et tasub kindlasti kohale tulla,” räägivad Joonas ja Oliver. Meeleolu loomiseks saab seni kuulata esimest singlit Púr Múddi debüütalbumilt:

Fantaasiaõhtu “Fashion Meets Fantasy” toimub homme, 17. märtsil algusega kell 21.00 Tasku keskuses. Lisaks kõigele eelnevale pakutakse külalistele võimalust inspireeruda värsketest kevadtrendidest, Tasku keskuse poodide moeparemiku toob lavale stilist Katrin Kirsipuu. Külalised on oodatud fantaasiaõhtut vaatama tasuta ning samal ajal on avatud ka kõik Tasku kauplused, mis pakuvad just sellel õhtul ahvatlevaid eripakkumisi.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga