Avaleht Seltskond RANNAPIDU! Saaremaal peetakse viiendat korda Eesti populaarseimat rannaüritust
RANNAPIDU! Saaremaal peetakse viiendat korda Eesti populaarseimat rannaüritust

RANNAPIDU! Saaremaal peetakse viiendat korda Eesti populaarseimat rannaüritust

Rannapidu
Rannapidu

Juba viiendat aastat saab Saaremaal Mändaja rannal juuli teisel nädalavahetusel toimuma Saaremaa Rannapidu,  kus astub tänavu lavale ligi 30 artisti ja DJ-d nii Eestist kui ka kaugemalt.

Saaremaa Rannapeo peaesinejaks on kõigi rannapidude kodumaalt, Jamaikalt pärit OMI (kodanikunimega Omar Samuel Pasley), kes on tõusnud ülemaailmseks superstaariks oma suvehitiga „Cheerleader“.

Lugu on olnud nr 1 hitt Austraalias, Austrias, Belgias, Taanis, Prantsusmaal, Saksamaal, Iirimaal, Hollandis, Kesk-Euroopas, Rootsis ja Inglismaal, kokku on Omi olnud esiviiskus 33 riigi edetabelis (neist 20 riigis esikohal) – tegemist on populaarseima artistiga, kes Saaremaa Rannapeol kunagi esinenud. Youtube’is on lugu „Cheerleader“ kogunud ligi 150 miljonit vaatamist.

Lisaks astub Rannapeol lavale muusikaprodutsent Alfons Rootsist, kes on suurima läbilöögi teinud elektroonilise tantsumuusikaga ning vallutamas Skandinaavia edetabelite tippe oma värske singliga.

Festivali teisel päeval tantsutab pidulisi Prantsusmaa tõusev DJ ja muusikaprodutsent Gostan, kelle lugu “Klanga” on vallutanud raadiote edetabeleid nii Kesk-Euroopa riikides kui ka Eestis.

Saaremaa Rannapeolt ei puudu ka Eesti paremik – Tanel Padar & The Sun, Ott Leplan, Shanon, Karl-Erik Taukar, Suur Papa, Artjom Savitski, Maia Vahtramäe, Metsakutsu, Beebilõust, Risto Vürst, Mikk Mäe, Hanf Kung, Demie  ja paljud teised. Avatud on kaks lava, otse mererannas asuv rannalava ning mändide alla asuv merevaatega rannaklubi.

Saaremaa Rannapidu saab alguse järgmisel reedel, s.o 10. juulil. Et pidulised kõik kenasti kohale jõuaksid, pannakse käiku eribussid liinidel Tallinn- Mändjala ja Kuressaare-Mändjala.

Kämpingud on Mändjalas välja müüdud juba märtsi lõpust, kuid avatud on suur telklaager. Lisaks kontsertidele toimuvad rannapeol meeleolukad rannajalgpalli ja- võrkpalli võistlused, kohal on ka erinevad atraktsioonid ja palju muud põnevat.

VIPidel on võimalus nautida tünnisauna ja eraldi ala lava kõrval ning ees, samuti eraldi baare ja chillout ala.

Ürituse eel ja ajal on võimalik Mändjala lähistel kuulata fm sagedusel Tre Raadiot, mis teeb Rannapeolt meeleolukaid ülekandeid, vestledakse põnevate inimestega, viiakse läbi raadiomänge ning vajadusel jagatakse operatiivset informatsiooni.

Pidutsejate tervist ja turvalisust aitavad hoida meditsiinitelk ja vetelpäästjad.

Piletid Saaremaa Rannapeole on saadaval Piletilevi müügikohtades üle Eesti! Kahe päeva passi festivalile saab lunastada 27€ eest.

Rohkem infot leiad SIIT!

OMI – Cheerleader

Gostan – Klanga

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga