Avaleht Seltskond Telesaated Robert Rool: olgu selleks autosõit, noolevise või pallivise, ma saan mitmendat kuud raseda naise käest ikka peksa
Robert Rool: olgu selleks autosõit, noolevise või pallivise, ma saan mitmendat kuud raseda naise käest ikka peksa

Robert Rool: olgu selleks autosõit, noolevise või pallivise, ma saan mitmendat kuud raseda naise käest ikka peksa

IMG_4543Saatel “Pall korvi” käis seekord külas raadiohääl ja telesaatejuht Robert Rool, kes on tuntud liiklus- ja autoteemalisest saatest “Rooli Võim”. “Hoog maha ja siis vaatame edasi,” oli Rooli nõuanne talvistes oludes liiklemiseks. Rool, kes on oli saatesse kutsutud vabaviskeid viskama, rääkis ka sellest, et saate võtteks kasutatud saalist on pärit tema punktirekord noortesarjades, 42 punkti. “Mul ei olnud mängus viskaja rolli, olin rohkem meeskonnas selleks, et teistele haiget teha,” kummutas Rool kohe arvamuse, et tal on teiste staaride ees Fifaa Spordi vabavisete rubriigis suur eelis. “Olgu selleks autosõit, noolevise või pallivise, ma saan mitmendat kuud raseda naise käest ikka peksa,” lisas Rool.

Eilse valentinipäeva puhul on tänane saade pühendatud naistele. Räägitakse Eesti naiste koondisest, Eesti-Läti Ühisliigast ja meie parimast naiskorvpallurist Merike Andersonist, kes äsja lõpetas Euroliiga hooaja.

IMG_4549

Lisaks tuleb pikemalt juttu ka Pärnu Sadama meeskonnast.
“Pall korvi” on TTV eetris täna õhtul kell 22.00 ja Rooli vabavisked on järelvaadatavad www.facebook.com/pallkorvi

Kommentaarid