Avaleht Seltskond Sarah Brightman esineb Saku Suurhallis 21.11.2014
Sarah Brightman esineb Saku Suurhallis 21.11.2014

Sarah Brightman esineb Saku Suurhallis 21.11.2014

Sarah BrightmanMaailmakuulus briti pop-sopran Sarah Brightman esineb 21. novembril Saku Suurhallis.

Piletid Sarah Brightmani kontserdile tulevad müügile Piletilevi müügipunktides, Statoili teenindusjaamades üle Eesti 10. aprillil kell 10:00.

Fännidel on võimalik soetada pilet esimesel neljal müügipäeval -15% soodsamalt!

Sarah Birightman maailmaturnee “Dreamchaser” toob lauljatari Eestisse koos bändi ja tantsijatega. Inglise sopran on tuntud kui suurepärane laulja, näitleja, helilooja ja tantsija. Ta on vallutanud paljude fännide südamed kõikjal maailmas, aga tundub, et sellest ei piisa – Sarah Brightman plaanib nüüd ka professionaalse astronaudi karjääri, minnes avakosmosesse koos ISS´ga aastal 2015 ning alustades universumi vallutamist!

Eelseisvast kosmosereisist on inspireeritud ka uus album “Dreamchaser”, uus klassikalise muusikaga samastuv plaat, mis kätkeb endas ka kosmoseteemat. Iga lugu on täis omanäolist heledust ja kergust, luues tunde, et viibite avakosmoses. Muusika ise on aeglane ja malbe, nagu Sarah häälgi. See voolab õrnalt, tuues endaga kaasa rahu ja häirimatuse.

Sarah Brightmani looming tähendab paljudele akadeemilise ja pop-muusika sünteesi, mida nimetatakse classical crossover – muusikažanr, millele Sarah Brightman aluse pani ning mida ta on viljelenud ja arendanud juba 25 aastat.

Lauljatari karjäär sai hoo sisse Andrew Lloyd Webberi muusikalides “Cats” ning “The Phantom of the Opera”. Osatäitmise eest “Requiem”-is sai ta Grammy-nominatsiooni kategoorias “Parim Uus Klassika Artist“. Muljetavaldava ja särava karjääri vältel on lauljatar esinenud koos Jose Carrerase, Placido Domingo ja Andrea Bocelliga.

80ndate lõpus alguse saanud soolokarjääri jooksul on Sarah Brightman välja andnud 11 albumit ja neli kogumikku, mida on kokku müüdud üle 30 miljoni plaadi, lisaks seitse DVD-d, mida on müüdud üle kahe miljoni koopia.

Brightmani plaadid on saanud 180 kuld- ja plaatinaplaadi staatust rohkem kui 40-s riigis. Duett “Time To Say Goodbye” koos Andrea Bocelliga on kantud Guinessi rekorditeraamatusse kui läbi aegade enim müüdud singel Saksamaal. Sarah Brightmani imeline hääl on toonud talle mitmeid auhindu, sealhulgas Grammy, Echo ja Golden Lion auhinnad.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga