Avaleht Galerii „Su nägu kõlab tuttavalt“ finalistid selguvad täna!
„Su nägu kõlab tuttavalt“ finalistid selguvad täna!

„Su nägu kõlab tuttavalt“ finalistid selguvad täna!

Täna õhtul selguvad kevade suurshow „Su nägu kõlab tuttavalt“ neli finalisti. Kõik kaheksa osalejat on otsustavaks võitluseks valmis ning esitused tõotavad tulla veelgi pöörasemad kui varem.

Karl-Erik Taukar  näeb naisena uskumatult ilus välja, Ines Henrik Normanni kehastuses paneb stuudiopubliku naerust rõkkama ning Tanel Padari Getter Jaani toob naerupisarad silma ka Getter Jaanile endale. Getter Jaani ise astub lavale popikooni Michael Jacksonina.  „Kui grimm oli valmis, siis peeglisse vaadates tundsin end tõelise Michaelina, sest sarnasusi oli päris palju,“ kiidab Getter meigikunstnike ülimat professionaalsust.  Getter tunnistab ka, et just Jacksoni parodeerimine on seotud kõige suurema hirmuga õnnestumise ees. Ta vaatas Youtube’ist ka teistes riikides samas saates tehtud Jacksoni paroodiaid, mis paistsid küll olevat head, kuid mitte veenvad. „Olin tõesti hirmul,  igal vabal hetkel laulsin ja treenisin ta liigutusi. Lõpuks juba kartsin, et olen liiga palju harjutanud ja laval võib veel kõik sassi minna,“ rääkis Getter, keda näeb täna üht maailma suurimat staari jäljendamas.

„Su nägu kõlab tuttavalt“ kuuenda saate paroodianumbrid on järgmised:
KARL-ERIK TAUKAR – DANA INTERNATIONAL
HANNA-LIINA VÕSA –  BRITNEY SPEARS
HENRIK NORMANN – INES
EVELIN  VÕIGEMAST – ITHAKA MARIA
PEETER OJA – BOY GEORGE
TANJA MIHHAILOVA – LOREEEN
GETTER JAANI – MICHAEL JACKSON
TANEL PADAR – GETTER JAANI

Esitusi hindab neljaliikmeline žürii, kuhu kuuluvad Eda-Ines Etti,  Elina Pähklimägi, Andrus Vaarik ja Olav Osolin. Saate võitja saab auhinnaks 1000 eurot, mille ta annetab enda poolt valitud heategevuseks.

VAATA GALERIID!

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga