Avaleht Seltskond Suvesangar Rabi: „Mind üllatas Vaheoja sisemine loom!“
Suvesangar Rabi: „Mind üllatas Vaheoja sisemine loom!“

Suvesangar Rabi: „Mind üllatas Vaheoja sisemine loom!“

Suvesangarid suveks trimmi_TV3Täna alustab TV3s uus huumorisportlik sari „Suvesangarid suveks trimmi“, kus Kristjan Rabi ja Indrek Vaheoja seavad endile sportlikud eesmärgid ja asuvad neid mõnuga täitma. Lisaks trenniüllatustele üllatavad poisid ka teineteist.

Mis üllatas treeniva Indreku juures kõige enam? ”Mind üllatas sportiva Indreku juures kõige rohkem tema sisemine loom!” vastas Rabi.

Mis üllatas sportiva Kristjani juures kõige enam? „Kristjanis on peidus atleet! Veidi koolitust ja temast saaks tõeline vägilane!“ märkis Vaheoja.

Suvesangar Rabi_TV3„Suvesangarite“ toimetaja Kertu Siku sõnul on Kristjanil jõudu ja Indrekul osavust; ühel on tugevad käed, teisel jalad. „Kokku saaks neist ühe tugeva mehe!“ sõnas Sikk.

„Suvesangarid suveks trimmi“ pakub mõnusat vaatamist nii kaalulangetajatele kui ka trenniplaanide pidajatele. Samuti on telerite ette oodatud tugitoolisportlased, kellele meeldib teiste higistamist pealt vaadata. Neile, kes spordist ei hooli, on saates aga küllaga huumorit ja meelelahutust.

„Suvesangarid suveks trimmi“ alustab TV3s täna kell 20.00.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga