Avaleht Seltskond Telesaated Täispikk saade! Reeda imeline muutumine ehk 15 aastat nooremaks
Täispikk saade! Reeda imeline muutumine ehk 15 aastat nooremaks

Täispikk saade! Reeda imeline muutumine ehk 15 aastat nooremaks

„Minu imelise muutumise“ kolmas muutuja oli 67-aastane Reet. Reet kandideeris muutumissaatesse, sest ei tahtnud enam hambutut suud häbenedes näha välja mossis ja tige. Ta tunnistas otsekoheselt, et kõige parema meelega liiguks ta ringi pimedas, sest iseendaga pole ta kohe sugugi sõber.

Reet enne saadet: „Sisemuses tunnen ennast väga noorena, jalad liiguvad, täitsa normaalselt võin joosta, hüpata, karata, kui vaja. Ja mulle ei meeldi tädid, kes käivad tänaval, ise niisugused tigedad, torssis, torisevad iga asja peale, aga ma tahaks just naeratada, sellepärast ongi mul hambaid vaja!”

Reet esindab neid, kelle kohta öeldakse „vananev ja hambutu Eesti“. Esindab just selliseid tublisid inimesi, kes on oma elu pühendanud rasketest oludest hoolimata laste kasvatamisele ja enda elushoidmisele. Reet on viie lapse ema. Tugev ja tegus naine ka 67-aastaselt. Rõõmsameelne ja naeruhimuline, kuid võõraste ees ei naeratanud ta kunagi. Reet kartis ka seda, et sellise krimpsus ja hambutu välimusega peletab ta eemale kõik oma üheksa armsat lapselast. Pärast muutumist on ta nagu uus inimene!

Milliste operatsioonide ja protseduuridega selline tulemus saavutati?

Kogu näo plastika

SMAS-lift

Kaela üleliigse naha eemaldamine

Ninaplastika

Näonaha laserlihvimine

Laserkarvaeemaldus näopiirkonnast

Botuliintoksiinisüstid otsmiku- ja silmadepiirkonda

Juvedermi täitesüstid näo ja huulte piirkonda

Nina modelleeriti Juvedermi süstiga

Hambakivi puhastamine

Hammaste valgendus

Ülemise ja alumise hambakaare taastamine proteesiga