Avaleht Seltskond Telesaated TÄNA! „Mis? Kus? Millal?“ mängu juhib täna mitmekordne Eesti meister mälumängus
TÄNA! „Mis? Kus? Millal?“ mängu juhib täna mitmekordne Eesti meister mälumängus

TÄNA! „Mis? Kus? Millal?“ mängu juhib täna mitmekordne Eesti meister mälumängus

Foto: Marion Pettai
Foto: Marion Pettai

Täna kell 21:30 astub Kanal 2 mäluturniiril „Mis? Kus? Millal?“ televaatajate vastu Jaan Alliku võistkond. Tuleb üks tõeliselt värvikas lahing täis tulist vaidlemist, aga ka ohtralt nalja!

Mitmekordne Eesti meister mälumängus Jaan Allik on „Mis? Kus? Millal?“ turniiril juba kogenud mängija, kel ette näidata ka võit kolmandast hooajast. Kanal 2 saatesse naaseb Allik meelsasti, seda eelkõige seltskonna ja mõnusa atmosfääri pärast. „See saade on parim meelelahutus, mida Eesti Vabariigis saab üks tavaline inimene endale lubada.“

Foto: Marion Pettai
Foto: Marion Pettai

Ka juubeliturniirile siseneb kogenud mälumängur heas tujus ja liigse ärevuseta. „Võtan asja huumoriga. Ma ei lähe liiga pingesse, tulen siia meelt lahutama, mitte tingimata võidu peale mängima,“ ütleb Allik lisades siiski, et loomulikult on just tema tiim turniiri tugevaim ja väärib võitu. Kapten Jaan Alliku kõrval panevad täna end proovile poliitik Kadri Simson, lavastaja Hardi Volmer, näitleja Triin Lepik, Raadio 2 peatoimetaja Kristo Rajasaare ja ajakirjanik Andres Pulver.

„Mis? Kus? Millal?“ uus lahing Kanal 2s juba täna õhtul kell 21:30

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga