Avaleht Seltskond Telesaated TÄNA! „Nädalalõpp Kanal 2ga“ stuudios näeb täna noori tõusvaid tähti!
TÄNA! „Nädalalõpp Kanal 2ga“ stuudios näeb täna noori tõusvaid tähti!

TÄNA! „Nädalalõpp Kanal 2ga“ stuudios näeb täna noori tõusvaid tähti!

Foto: Ardo Kaljuvee
Foto: Ardo Kaljuvee

Kiired kurvid, pikad rännakud ja hea muusika – „Nädalalõpp Kanal 2ga“ stuudiosse saabuvad täna Stig Rästa ja poistebänd Beyond Beyond, motosportlane Anastassia Kovalenko, diskor Allan Roosileht ja laulev näitleja Lauri Liiv.

Kahel viimasel Eesti Laulul võidukas olnud Stig Rästa jagab saatejuhtidele Teet Margnale ja Kristjan Jõekaldale oma kogemusi laulukirjutamisest ja uutest eesmärkidest. Pikk palverännak selja taga on Stig Rästa valmistumas hetkel poolpikaks triatloniks. Juba 6. augustil plaanib Stig osaleda poolpikal Iron Mani triatlonil ja mitte üksi, vaid koos terve bändiga „Traffic“. „Eks päev enne selgub, kas lähme või ei lähe,“ naerab Stig, et kui vanad mehed hakkavad sporti tegema võib igasuguseid ootamatusi juhtuda. Õnneks ümbritsevad laulukirjutajat noored talendid – tänasesse saatesse on Stig kaasa võtnud kiire tähelennu teinud poistebändi „Beyond Beyond“, kes esitab ka oma uut singlit.

Foto: Ardo Kaljuvee
Foto: Ardo Kaljuvee

Täiesti uut maailma tutvustab Teedule ja Kristjanile rahvusvaheliselt läbi löönud ringrajasõitja Anastassia Kovalenko. „Naine peab tegelema ilusate asjadega, muidu ei saa mehele,“ on olnud ema sõnad Anastassiale. Nii tegeleski ta aastaid võistlustantsuga ja õppis muusikakoolis klaverit. Ometi on täna tegemist Eesti edukaima naismotosportlasega. Teedul ja Kristjanil jääb üle vaid ahhetada, kui Anastassia oma sõidukogemusi jagab.

Foto: Ardo Kaljuvee
Foto: Ardo Kaljuvee

Märksa pikem tutvus seob saatejuhte legendaarse diskori Allan Roosilehega. Teedu sõnul jõudis tema teadvusesse Roosilehe nimi seoses kunagise saatega „Oma asi“ – värvikaid lugusid jagab külaline nii sellest saatest kui teistestki tegemistest. Üllatusena on saatejuhid välja otsinud ka ühe Allan Roosilehe poolt 1979. aastal kirjutatud luuletuse, mille Kristjan täna ilmekalt ette kannab.

Foto: Ardo Kaljuvee
Foto: Ardo Kaljuvee

Viimase külalisena näeb tänases saates Lauri Liivi. Hõivatud muusikalinäitleja jagab end erinevate lavade vahel, kuid on aina rohkem sidunud end ka draamanäitlemisega. Juba sel sügisel näeb Laurit üles astumas Draamateatri laval.

Foto: Ardo Kaljuvee
Foto: Ardo Kaljuvee

„Nädalalõpp Kanal 2ga“ on Kanal 2 ekraanil täna kell 21:30, kohe pärast „Roaldi nädalat”

[iframe src=”http://kanal2.postimees.ee/video/lonelyPlayer?videoid=32431&pid=0&skin=1″]

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga