Avaleht Seltskond Telesaated TÄNA! „Selgeltnägijate tuleproovis“ näeb salajasi kaadreid
TÄNA! „Selgeltnägijate tuleproovis“ näeb salajasi kaadreid

TÄNA! „Selgeltnägijate tuleproovis“ näeb salajasi kaadreid

marilynkerro3Tänases „Selgeltnägijate tuleproovis“ näeb kaadri taha jäänud lõike. Ozerskoje külas toimunud katse käigus lõi Marilyn Kerro katki kohaliku nõia Tonja maja akna. Kuna nõid ei lasknud pärast seda Marilynil magada ja elada oma eraelu, tuli ta mõne nädala pärast tagasi, et hüvitada kahju ja täita nõia soovid.

Samuti näeme, kuidas Pahom viis selle sama küla elanikud öösel surnuaiale ja mis seal veel juhtus. Tähelepanelikud vaatajad märkasid, et 12. osas, mis toimus Tambovi linna mahajäetud jahuvabrikus, jäi kaadrisse mingi salapärane vari. Millega on tegu? Sama katse ajal oli Viktoria Raidos kirjeldanud üht 11-aastast poissi, kelle ema ta ära tundis ja helistas saatesse, et nõialt abi saada.

MarilynKerro2

Viktoria oligi valmis aitama ja korraldas spiritistliku seansi. Aleksandr Šeps sekkus salapäraselt kadunud noore sportlase Danila Tšentsovi surmajuhtumi uurimisse. Me saame teada, kuidas läheb Novikovide perel, kelle korteris elas kummitus. Pahom oli vahepeal saanud uue nägemuse veel kahe peidetud nõela kohta.

VAATA VIDEOT!

[iframe class=”tv3play” src=”http://tv3play.tv3.ee/embed?id=727816″]

„Selgeltnägijate tuleproov“ TV3-s täna kell 20.00.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga