Avaleht Seltskond TEISMELINE BOSSAB TAAS! Sirle paneb rahakotile käpa peale
TEISMELINE BOSSAB TAAS! Sirle paneb rahakotile käpa peale

TEISMELINE BOSSAB TAAS! Sirle paneb rahakotile käpa peale

Rahaboss Sirle
Rahaboss Sirle

TV3 sari „Teismeline rahaboss“ jätkub täna põnevalt – pere rahakoti saab enda kätte 15aastane Sirle, kes on seni harjunud kokku hoidma.

15aastane Sirle on elanud mitmel pool välismaal ning sügisel on perel taas plaan kolida ja seetõttu soovitakse võimalikult palju säästa. Sirle ema ja õdede sõnul on neiu paras kooner, kes kõikide teiste kulutustel silma peal hoiab. Seega on huvitav näha, kas Sirle säästab ka siis, kui tema käes on perekonna raha või hakkab ta ootamatult hoopis kulutama. Üks kuu perekonna rahabossina näitab, kas Sirlel õnnestub kokku hoida ennenägematu summa või lööb vastutus tal jalad alt.

„Teismeline rahaboss“ on tõsieluline eksperiment, mille iga osa peategelaseks on teismeline, kelle kasutada jääb kuu aja jooksul perekonna kogu teenistus. Just lapse käes on võim kõiki otsuseid langetada ja raha kulutada või siis hoopis kokku hoida. Täiskasvanute ja laste kohad vahetatakse, sest lapsevanemad on ajutiselt taandatud lapse rolli ning peavad ootama, kui palju ja kas üldse neile taskuraha jagub.

„Teismeline rahaboss“ on TV3s täna kell 20.00.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga