Avaleht Seltskond TOP 5 LOOD! Kuula, millised Kalle Sepa lugusid armastab Eesti rahvas
TOP 5 LOOD! Kuula, millised Kalle Sepa lugusid armastab Eesti rahvas

TOP 5 LOOD! Kuula, millised Kalle Sepa lugusid armastab Eesti rahvas

11.-13. augustini toimub põhjarannikul Käsmus kümnes põhjamaise muusika festival Viru Folk, mis seekord tähistab Soome sajandat juubelit. Folgiüritus saigi idee põhjanaabrite juurest ning tänavu on seal esinejaid nii Eestist, Soomest kui ka mitmelt poolt mujalt.

Eesti muusikat esindab kümnendal Viru Folgil meie folkmuusika raskekahurvägi, sealhulgas tänavu esimese eestlasena Soome muusikaauhinnale nomineeritud Mari Kalkun koos oma ansambliga Runorun, esmakordselt koos oma bändiga festivalil esinev Mari Jürjens, oma 25. juubelit tähistavad Untsakad, esinejate nimistust leiab veel Pantokraatori, Mick Pedaja, Indigolapsed, Anguse, tänavuse noortebändi konkursi võitja The Notes`i ja paljud teised.

Üheks enimoodatud esinejaks on ka Kalle Sepp, kes võitis 2016. aastal meelelahutussaate “Su nägu kõlab tuttavalt” viienda hooaja. Reedel, 11. augustil avab ta Viru folgi, esinedes kell 16 Käsmu kirikus koos Mikk Tammepõlluga. Tuletagem eelnevalt meelde, millised Kalle Sepa lood lähevad rahvale paremini peale.

Kalle Sepp TOP 5 laulu Youtubes!

1. Kalle Sepp – Viirastus

2. “Ooperifantoom” duett: Ooperifantoom – Kalle Sepp, Christine Daaé – Hanna-Liina Võsa

3. Evelin Võigemast ja Kalle Sepp – Olla ma võin üllatavalt hea

4. Kalle Sepp – Ilma naisteta on kurb maailm…

5. Kalle Sepp & Locomotiiv – Luban, et homme

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga