Avaleht Seltskond Telesaated Uus põnev saatesari “Seitsmesed juubelimatkal” viib Eestit avastama
Uus põnev saatesari “Seitsmesed juubelimatkal” viib Eestit avastama

Uus põnev saatesari “Seitsmesed juubelimatkal” viib Eestit avastama

TV3 toob Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva puhul ekraanile uue ja põneva EV100 juubelimatkade saatesarja. Saatejuhid Kristel Aaslaid ja Indrek Vaheoja viivad vaatajad juubeliaastal avastama kodumaa loodust. Kaasa saab elada väljakutseid täis rännakutele, milles löövad kaasa ka Eesti staarid.

Saatejuhid Indrek Vaheoja ja Kristel Aaslaid tähistavad Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva suure matkaseiklusega. „Meil on alati kaasas ka armastatud Eesti kuulsused, kelle erinevatel EV100 juubelimatkadel proovile paneme,“ sõnas üks saatejuhtidest Indrek Vaheoja.

Indrek, Kristel ja nende kuulus kaaslane lähevad nii mäkke kui jõkke, nii jalgsi kui süstaga, rattal või parvega ning tutvustavad televaatajale erinevaid matkamisvõimalusi, pannes ka ennast erinevate katsumustega proovile.

Saatesarjas „Seitsmesed juubelimatkal“ saab kokku üks korralik Eesti seiklus – merematk kajakiga Kolga lahe saartel, vooluveematk kanuuga, seikluslik mägironimismatk, FAT rattamatk, tõukerattamatk, loodusvaatlusmatk, räätsamatk rabas ja hullumeelne ellujäämismatk. Kõik matkad on valitud EV100 juubelimatkade sarjast.

Avasaates lähevad Indrek Vaheoja ja Eesti värskeim superstaar Uudo Sepp maastikutõukeratta ja kanuudega seiklema filmi „Viimne reliikvia“ radadel Taevaskojas. Seiklustega ühinevad ka Inga Lunge, Raivo E. Tamm, Grete Klein, Reket ja Krista Lensin.

Saade valmib koostöös Eesti Matkaliidu ja Eesti Vabariik 100 korraldustoimkonnaga.

VAATA TREILERIT!

„Seitsmesed juubelimatkal“ reedeti kell 19.45 TV3s!

Kommentaarid