Avaleht Seltskond Telesaated Su nägu kõlab tuttavalt Vaata, kes on „Su nägu kõlab tuttavalt“ uue hooaja osalejad!
Vaata, kes on „Su nägu kõlab tuttavalt“ uue hooaja osalejad!

Vaata, kes on „Su nägu kõlab tuttavalt“ uue hooaja osalejad!

TV3 erisaates „Su nägu kõlab tuttavalt: Kuldse hooaja ootuses“ avalikustati tänavuse hooaja osalejad. Ootamatu on aga see, et 7. hooajal on saates üheskoos eelmistel hooaegadel säravaimate etteastetega üles astunud kaheksa armastatud lauljat-näitlejat, mis tähendab seda, et lavale astub läbi aegade kõige vingem koosseis. Näosaate lava hakkavad vallutama imekaunis Liis Lemsalu, legendaarne Tanel Padar, võluv Saara Kadak, humoorikas SepoSeeman, armastatud Nele-Liis Vaiksoo, sarmikas Ott Lepland, särav Marta Laan ja alati rõõmsameelne Lauri Liiv.

Juba oktoobris alustava hittsaate kohtunikelaua taha istuvad Tanja Mihhailova-Saar, Olav Osolin ja Andrus Vaarik. Saatejuhi rollis näeme televaatajate südamed võitnud Märt Avandit, kes on uue hooaja eel elevil. „Kuldne hooaeg… Jaa… Sellist, nii-öelda vilistlaste saadet pole meil ju varem olnud. Osalejate seltskond on tõeliselt värvikirev ja kõik on lubanud sel korral vinti veelgi rohkem üle võlli keerata. Seega, mul pole ausalt õrna aimugi, mis sel korral saama hakkab. Ma lähen lihtsalt lavale ja loodan, et selle meeletu okteti tempole vastu pean. Õnneks on Tanja mulle kohtunikelaua taga ikka oma sooja ja särava olekuga toeks. Lühidalt, olen sama põnevil kui kõik teisedki,“ kommenteeris Avandi.

Saate produtsendid Kaupo Karelson ja Triin Luhats kinnitavad, et tulemas on üllatusterohke hooaeg. „Kuldsel hooajal on saates üheskoos eelmistel hooaegadel säravaimate, vaimukaimate ja meeldejäävaimate etteastetega üles astunud 8 armastatud lauljat-näitlejat. Valik, kes sellel hooajal osaleda võiks, oli muidugi keeruline, sest kuue hooaja peale on saates olnud tõesti ju väga palju suurepäraseid artiste, kes kõik on teinud väga meeldejäävaid esitusi,“ kommenteerivad nad.

Osalejate seas ei ole aga ühtegi näosaate võitjat – miks? „Eelnevate hooaegade võitjad jätsime kuldse hooaja osalejate seltskonnast täiesti teadlikult välja. Nad on kõik suurepärased ja andekad lauljad-näitlejad, kes oma hooajal oma etteastetes nii lauluoskuste kui parodeerimise ja näitlejameisterlikkuse piire ületasid kordades ja andsid nii mõnegi esituse puhul endast kõik ja rohkemgi veel. Eelmiste hooaegade võitjaid saab kuldsel hooajal aga kindlasti kõiki näha külaliskohtunikena ning päris mitmeid ka üllatusesinejatena. Ja muidugi on kõik võitjad suurte etteastetega laval kuldse hooaja suurejoonelises finaalis 9. detsembril Saku Suurhallis,“ kommenteerivad produtsendid.

Läbi aegade suurim finaalsaade leiab aset 9. detsembril Saku Suurhallis, kus astuvad lavale ka eelnevate hooaegade võitjad: Evelin Võigemast, Koit Toome, Mart Müürisepp, Juss Haasma, Kalle Sepp ja Valter Soosalu. Kuldse hooaja finaalsaate piletid on müügis Piletilevis!

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga