Avaleht Seltskond VAATA SAADET! Uus saatesari „1STAGE vestlus“ kutsus oma esimeseks saatekülaliseks näitleja Sander Rebase
VAATA SAADET! Uus saatesari „1STAGE vestlus“ kutsus oma esimeseks saatekülaliseks näitleja Sander Rebase

VAATA SAADET! Uus saatesari „1STAGE vestlus“ kutsus oma esimeseks saatekülaliseks näitleja Sander Rebase

„Su nägu kõlab varsti tuttavalt“ esimese hooaja humoorikas saatejuht Sander Rebane käis uues vestlussaates 1STAGE rääkimas avameelselt oma harjumustest ja mõttemaailmast. Sealjuures avas igapäevaselt näitlejana töötav Rebane hoopis oma loomingulisemat külge.

Just ilmavalgust leidnud saatesari „1STAGE vestlus“ kutsus oma esimeseks saatekülaliseks andeka näitleja Sander Rebase. Tunni aja pikkuse vestluse jooksul vestles Rebane harjumustest, mis on tema näitlejakarjäärile kasulikuks tulnud.

Rebane rääkis saates, et usub, et elus on muutuseid võimalik esile tuua läbi lihtsate harjumuste: „Üks hetk otsustasin, et hakkan pesema vasaku käega hambaid. Mõtlesin, et see toob äkki mingi muutuse minu ellu. Nüüd olen juba kolm aastat niimoodi toiminud,“ kirjeldas ta.

Näitleja ja saatejuht suunabki avastama uusi ideid ja võimalusi. „Kõnni teinekord mööda teist teed pidi. Võta meelega vastu otsus, et teha miskit tavapärasest teistmoodi,” soovitab Rebane.

1STAGE eesmärk on olla platvormiks, kus loovatel inimestel oleks võimalik üksteisega kohtuda ja teadmisi jagada.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga