Avaleht Melu VIDEO I “Naiste sõda” alustab täna! Härrasteklubi neidude lugu läheb edasi
VIDEO I “Naiste sõda” alustab täna! Härrasteklubi neidude lugu läheb edasi

VIDEO I “Naiste sõda” alustab täna! Härrasteklubi neidude lugu läheb edasi

Täna alustab Mart Sanderi suurejooneline ajalooline sari “Naiste sõda”, mis algab sealt, kus “Litsid” lõppes – ajast, mil Eesti iseseisvus on hävitatud . Meenutame, kuidas edenesid võtted möödunud suvel Sausti mõisas.

„Oleme kaunis Sausti mõisas ja tunne on väga pidulik – kõik algab ju uuesti ning oodata on erilisi üllatusi nii süžeepöörete kui ka näitlejate ridades,“ märkis Sander, kes on nüüdsest ka sarja kostüümikunstnik. Kõik tegelaste rõivad, aksessuaarid, soengud ja muu sarjas kasutatav 1940ndate stilistikaga seotu on Sanderi valida. „Olen spetsiaalselt sarja jaoks koguni mõned maalid teinud, et kõik ikka ajastutruu välja näeks,“ märkis ta.

„Naiste sõja“ esimesel salvestuspäeval osalesid kõik olulised tegelased: proua Kukk (Merle Palmiste), härra Metsla (Andres Dvinjaninov) ning härrasteklubi tüdrukud Alice (Ingrid Margus), Anastassia (Jekaterina Novosjolova), Carola (Mirjam Aimla), Linda (Liisa Linhein), Renate (Gerda Johnson), Vivian (Liisu Krass) ja Monika (Lisette Pomerants). Härrasteklubi neidusid kehastanud näitlejannad olid võtteperioodi alguse üle rõõmsad ning tunnistasid, et kogu õhustik meeldib neile väga ning eriti muidugi kostüümid ja lokkidega soengud.

“Naiste sõda” alustab TV3 eetris täna õhtul kell 21.30!