Avaleht Seltskond Telesaated Hannes Võrno 33 minutit VIDEO! Indrek Neivelt Hannes Võrno saates: ütlen välja, mida ma mõtlen
VIDEO! Indrek Neivelt Hannes Võrno saates: ütlen välja, mida ma mõtlen

VIDEO! Indrek Neivelt Hannes Võrno saates: ütlen välja, mida ma mõtlen

Indrek Neivelt telesaates “Hannes Võrno 33 minutit”. Fotod: Rasmus Kooskora

Majandusekspert Indrek Neivelt nõustus saates “Hannes Võrno 33 minutit” Võrno arvamusega, et ta ütleb välja kõik, mida arvab.

„Kui ma olin Arengufondis, tulid mu juurde mitmed majandusteadlased ja ütlesid, et mis mul viga, ma võin öelda kõike, mida ma arvan. Mu jaoks oli üllatus, et inimesed nagu kardavad öelda, erinevatel põhjustel,“ sõnas Neivelt ja märkis, et temalt pole tellitud väljaütlemist vajavaid asju. „Üks kord oli, aga siis ma ka arvasin, et nii on õige,“ lausus ta.

Neivelti sõnul ei avaldanud  Rail Balticu vastased talle mõju, et teda selle projekti vastu keerata. „Selles mõttes on hea sõltumatu olla, saad rahulikult rääkida tõtt,“ ütles Neivelt. Neivelt kirjutas eelmisel nädalal, et Rail Baltic on juba olemas: trammiga saab minna lennujaama Air Balticu lennuki peale ja kahe tunni pärast oled Berliinis, kolm korda odavamalt ja kolm korda kiiremini. „Kaupa saab muud moodi ka vedada, kuskil mujal ümber laadida,“ teatas Neivelt.

„See on ka naljakas, et me ei tea, kui palju see maksma läheb ja kui palju meile raha antakse,“ arvas Neivelt.

Intervjuu Indrek Neiveltiga oli Tallinna Televisiooni otse-eetris 22. mail.

Kommentaarid