Avaleht Seltskond VIDEO! Loone Ots ja Aarne Soro räägivad “Suvestuudios” täna esietenduvast näidendist “Armastus on ajaviide”
VIDEO! Loone Ots ja Aarne Soro räägivad “Suvestuudios” täna esietenduvast näidendist “Armastus on ajaviide”

VIDEO! Loone Ots ja Aarne Soro räägivad “Suvestuudios” täna esietenduvast näidendist “Armastus on ajaviide”

Näidendi „Armastus on ajaviide“ autor Loone Ots ütles Tallinna TV „Suvestuudios“, et tüki peaosaline pole Ravila mõisa krahv August Peter Friedrich von Manteuffel üksi, vaid ka tema kaaskond.

„Eestlased on selle tüki väga tähtsad tegelased,“ ütles ta. „Krahv oli oma aja inimene. Eks sellel ajal kõik kirjutasid ja lugesid ja sakslaste jaoks oli põnev primitiivseid eestlasi uurida, et millised nad siis on. Krahv oli hull muidugi, aga see hullus oli äärmiselt produktiivne.“

Näitleja Aarne Soro liigitas näidendi stiiliks elurõõmu. „Väga imekspandav ongi krahvi uudishimu kõike avastada ja uurida. Teda huvitas, kas matsid saaks targemaks,“ rääkis Soro.

Ravila mõisapargis 12. juulil kell 19 esietenduva näidendi „Armastus on ajaviide“ kirjutas Loone Ots ja lavastas Erki Aule. Mängivad Aarne Soro, Tarvo Krall, Maarius Pärn, Erki Aule, Kati Ong, Ragne Veensalu, Andres Õis, Vaino Napp ja Piret Aavik.

VAATA VIDEOT!

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga