Avaleht Seltskond VIDEO! Noored õhuakrobaadid plaanivad sel suvel kogu Eesti tsirkust armastama panna
VIDEO! Noored õhuakrobaadid plaanivad sel suvel kogu Eesti tsirkust armastama panna

VIDEO! Noored õhuakrobaadid plaanivad sel suvel kogu Eesti tsirkust armastama panna

Fotod: Rasmus Kooskora

Eesti professionaalne kaasaegse tsirkuse trupp – Big Wolf Company rändab suviste etendustega üle Eesti. Nostalgiline lavastus “Igavikuline Õhtusöök” on kummardus traditsioonilisele tsirkusele, suurendusklaasis lugu artistiks olemisest, särast ja selle tuhmumisest. Lavastus tuleb esitamisele suvekuudel Tallinnas, Kernus, Haapsalus, Paides, Moostes ja Viljandis.

Tsirkust on Eestis tehtud juba tükk aega, ent professionaalse tsirkusekooli õppe saanuid võib veel vaid ühe käe sõrmedel lugeda. 2015. aastal SaSak Tsirkusekooli Soomes lõpetanud Grete Gross ja Lizeth Wolk asutasid oma trupi, Big Wolf Company oktoobris 2015. Sellest alates on neiud astunud üles lavadel üle maailma, muu hulgas Taanis, Saksamaal, Türgis, Ühendemiraatides ja viimati ka Kongos. Sel suvel on nad aga otsustanud kodumaale keskenduda ja oma parima anda, et publik tsirkust armastama panna.

Lavastuses “Igavikuline õhtusöök” on Gross ja Wolk kehastunud kaheks vanadaamiks, kelle noorus möödus lavatähtedena publikut hullutades, ent kes nüüdseks unustusse on jäänud. Sellegipoolest jagub proua Helmil ja Martal veel bravuuri, krapsakust ja huumorimeelt.

Etendused toimuvad:

28.06 Vagunrestoran Peatus, Tallinn

30.06 Kernu Mõisa Küün

05.07 Haapsalu Kultuurikeskus

07.07 Paide Muusika- ja Teatrimaja

28.07 Mooste mõisa folgikoda

01.08 Viljandi Koidu seltsimaja

VAATA TREILERIT!

 

Kommentaarid