Avaleht Seltskond Telesaated Hannes Võrno 33 minutit VIDEO! Taavi Aas Hannes Võrno saates: jõugud olid Kanuti aiast läinud
VIDEO! Taavi Aas Hannes Võrno saates: jõugud olid Kanuti aiast läinud

VIDEO! Taavi Aas Hannes Võrno saates: jõugud olid Kanuti aiast läinud

Taavi Aas ütles saates „Hannes Võrno 33 minutit“, et noortejõugud on Tallinna Kanuti aiast läinud.

„Üks patrull on pidevalt ka sõitmas kesklinnas ja jälgimas, kuhu nad on läinud. Siiamaani neid leitud ei ole. Ma loomulikult ei ole nii naiivne, et arvaksin, et sellega see probleem ongi lahendatud, aga kindlasti näitab see, et vormis inimeste nägemine iseenesest juba aitab väga palju,“ sõnas Aas.

„Politsei tunneb osasid jõuguliikmeid nägu- ja nimepidi, aga politsei sekkub, kui midagi on toimunud. Noored tulid päeval, aga nägid turvamehi ja läksid siis ära. Ennetav tegevus on minu arvates olulisem kui tagantjärele sekkumine,“ lausus Aas.

Ennetav tegevus on minu arvates olulisem kui tagantjärele sekkumine.

Räägiti ka Gonsiori tänava ehitusest. Aas on käinud linna suuri ehitus- ja remondiobjekte ise pidevalt vaatamas sellest peale, kui ta oli veel abilinnapea. „Kesklinna objektidega on kahjuks nii, et kõik need varasemad kommunikatsioonid, mis sinna nõukogude ajal maha pandi ja mis pidid maha pandama projekti järgi, paraku on niimoodi, et paber on üks asi ja tegelik elu on hoopis teine asi,“ põhjendas Aas tööde pikka kestvust.

Vaadake, millest Hannes Tallinna linnapeaga veel rääkis!

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga