Avaleht Seltskond Telesaated Su nägu kõlab tuttavalt VIDEO! Üks nutab, teine naerab – “Su nägu kõlab tuttavalt” alustab kell 19.30!
VIDEO! Üks nutab, teine naerab – “Su nägu kõlab tuttavalt” alustab kell 19.30!

VIDEO! Üks nutab, teine naerab – “Su nägu kõlab tuttavalt” alustab kell 19.30!

„Su nägu kõlab tuttavalt“ kuldne hooaeg toob täna õhtul ekraanile mitmed maailmakuulsad artistid ja ka kodumaised lemmikud. Kohtunikeks on seekord lisaks Olav Osolinile ja Tanja-Mihhailova Saarele ka Evelin Võigemast ja Mart Juur.

Tanel Padar muutub paljude eestlaste lemmikuks Artur Rinneks ja Marta Laan hakkab räppima Aropina. Huumorit hakkab kõvasti saama, sest Ott Lepland asub puusi liigutama Shakirana ning Nele-Liis Vaiksoo toob pisara silma imekauni etteastega filmist „Maailma suurim showmees“ ja muutub Jenny Lindiks. Liis Lemsalust saab SIA, Lauri Liivist Judy Dench ja Saara Kadakust Tony Basil. Sepo hakkab rahvast naerutama A-rühma kangelase Mr. T-na. Laval näeb ka võluvaid TTÜ tantsutüdrukuid.

Mis laulud tulevad täna esitusele?

Saara Kadak – Tony Basil „Hey, Mickey“

Liis Lemsalu – SIA „Chandelier“

Ott Lepland – Shakira „Underneath Your Clothes“

Nele-Liis Vaiksoo – Jenny Lind „Never Enough“

Tanel Padar – Artur Rinne „Vana frakk“

Lauri Liiv – Judy Dench „Send in the Clowns“

Sepo Seeman – Mr. T „Treat Your Mother Right“

Marta Laan – Arop „Kiki-miki“

Ott Lepland juhib tabeliseisu 155 punktiga, tema kannul on Lauri Liiv 122 punktiga, Sepo 114 punktiga ja Saara 113 punktiga. Tabeli teises pooles on Marta 88 punktiga, Nele-Liisil on 84 punkti, Liisil 82 ja Tanelil 81.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga