Avaleht Muusika Yonna avaldas esimese singli “Love Is Enough”
Yonna avaldas esimese singli “Love Is Enough”

Yonna avaldas esimese singli “Love Is Enough”

Uus artist Yonna andis välja esimese singli “Love Is Enough”, energilise ja positiivse sõnumiga pop-house’i loo, mis räägib enda aktsepteerimisest ja armastusest.

“Kui ma selle laulu sõnad kirjutasin, siis mul oli endal täpselt sellise sõnumiga lugu oma ellu vaja ehk mõnes mõttes kirjutasin selle loo iseendale. “Love Is Enough” on justkui mantra, mis tuletab jälle meelde, et elu koosneb tõusudest ja mõõnadest ning selle kõige keskel ei tohi ennast ära kaotada. Olles liiga enesekriitiline ja püüdes end pidevalt kellelegi tõestada, võid selle päris truu enda ära kaotada. Endale truuks jäädes ja ennast aktsepteerides leiad need õiged inimesed enda ümber, kes armastavad sind sellisena, nagu sa oled,“ ütleb Yonna.

Yonna nime taga peidab ennast lauljanna Johanna Eendra, kes 2019. aastal osales Eesti Laulul looga “Miks sa teed nii”. Voogedastusplatvormidel Youtube ja Spotify on sellel lool kokku üle 300 000 kuulamise. Samuti on Yonna kirjutanud laule teistele artistidele, näiteks on ta kaasautor Tanel Padari loole “Soovin head”.