Avaleht Seltskond Telesaated Animal Planet toob oktoobris ekraanile koletised
Animal Planet toob oktoobris ekraanile koletised

Animal Planet toob oktoobris ekraanile koletised

Allalaaditud failTäna algab Animal Planeti telekanalil „Koletiste kuu“, mille raames näidatakse erinevaid filme ja tõsielusaateid ohtlikest ja hirmsatest loomadest, kes meie planeedil elutsevad. „Koletiste kuu“ avab täna, 3. oktoobril kell 22.00 linastuv mängufilm „Vere järv: tapjasilmude rünnak“. Lisaks tulevad oktoobris eetrisse saated maailma kõige mürgisematest madudest, mägedes elavatest koletistest ning inimsööjaloomadest.

Täna, 3. oktoobril kell 22.00 linastuva „Sharknado“ tegijate poolt lavastatud mängufilmi „Vere järv: tapjasilmude rünnak“ peaosades on Beverly Hills 90210 teleseriaalist tuttav Shannen Doherty, Christopher Lloyd („Tagasi tulevikku“) ning USA telenäitleja Jason Brooks. Film räägib väikesest linnakesest USAs, mille elanikke on hakanud ründama silmud – angerja-taolised kalad. Linnapea kutsub Brooks‘i tegelaskuju probleemi lahendama, kuid peagi selgub, et probleem on tõsisem kui arvati. Silmud otsivad uusi ohvreid ning iga basseinisuplus või tualetiskäik võib osutuda võitluseks elu ja surmaga.

Laupäeval, 4. oktoobril kell 22.00 tutvustab metsikus looduses seikleja Nigel Marven maailma kõige mürgisemaid madusid, otsides neid džunglitest, kõrbetest ja prügimägedelt. Lisaks ohtlikele kohtumistele madudega ja madude tundma õppimisele, räägib Marven ka teiste värvikate tegelastega alates madudepüüdjast ja madude teadlasest kuni roomajate jumaldajateni.

10. oktoobril on Animal Planet‘i ekraanil inimsööjatest zombie-kassid. Telesaade räägib sellest, et maailmas on liikvel ravimatu viirus, mis muudab suured kaslased kartmatuteks ja mõistuseta inimeste tapjateks. Pärast zombie-kasse kell 22.55 on eetris saade „Mägede koletised“, kus jahimeeste ja loomapüüdjate tippmeeskond otsib Põhja-Ameerika mäestikus elavaid kohalikest legendidest tuttavaid koletisi. 17. oktoobril jätkub inimsööjatest loomade saade superhuntidega Siberis, kus võimsad ja tugevad hundikarjad ohustavad tõsiselt kohalike elanike elusid.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga