Avaleht Seltskond Blisstonial esineb Bali DJ
Blisstonial esineb Bali DJ

Blisstonial esineb Bali DJ

Adila puhkekeskuses toimub 29. ja 30. juunil ekstaatilise tantsu ja kakaofestival Blisstonia, kuhu lisandus esinejaks DJ Walkerji.

Tema õige nimi on Walker Barnard ja pärit on ta Ameerikast, kuid jagab end viimasel ajal Berliini ja Bali vahel. Tiit Trofimov on alati rääkinud, kuidas ta sai ekstaatiliste tantsupidude idee Bali saarelt ja nii on sobilik, et sellise taustaga DJ ka Eestisse jõuab.

Walker pole ainult DJ, vaid ka muusik, kes remiksinud näiteks Motörheadi legendi Lemmyt ja andnud välja mitmeid tantsumuusikavinüüle.

💛 Megauudised! 💛 Blisstonia festivalile tuleb erikülaliseks käesoleva video tegija ja DJ WalkerJi Balilt! SEE VIDEO on ekstaatiline tants ja kakaopidu Bali moodi- meil tuleb 29-30 juuni sama kõva BLISSTONIA Adilas loomulikult Eesti moodi!Soeta Blisstonia piletid siit: SOODUKAD veel 15. juunini👉 https://www.piletilevi.ee/est/piletid/muusika/festival/ekstaatilise-tantsu-ja-kakao-festival-blisstonia-64789/Kuula Walkeri muusikat siit: 👉https://soundcloud.com/walkerji/walkerji-sunday-dance-feb17NB! Kui soovid toetada selle imelisi festivali tegijaid ja anda väge juurde jaga oma seinal ja kutsus sõpru!

Posted by Tom Estonia Valsberg on Teisipäev, 11. juuni 2019