1. Avaleht
  2. Film
  3. Elisa Elamus jõudis äpina uutesse nutiteleritesse
Elisa Elamus jõudis äpina uutesse nutiteleritesse

Elisa Elamus jõudis äpina uutesse nutiteleritesse

Nutitelerite omanikel tasub rõõmustada, sest Elisa Elamus ja Huub on nüüd saadaval uuemates Samsungi ja LG telerites täiesti digiboksivabalt äpina. Nii jõuab Elisa meelelahutusmaailma sisu kliendile otse telerisse ilma lisaseadmeteta.

„Alates uue Elisa Elamuse turule tulekust möödunud aastal, on klientide huvi TV-äppide vastu olnud suur. Varasemalt oli Elisa Elamuse lahendus saadaval digiboksis, nutiseadmes ja Android TV operatsioonisüsteemi kasutavates seadmetes ning Philipsi, Sony ja Xiaomi telerites. Nüüd on äpp saadaval ka enim levinud teleritootjate Samsungi ja LG rakenduspoodides. Nii on suuremal hulgal klientidel võimalik nautida teleteenust koos kodumaise voogedastuslahendusega Elisa Huub ilma digiboksi omamata,“ sõnas Elisa meelelahutusvaldkonna juht Kertu Popp.

Elisa Elamuse nutirakendus on saadaval kõigil Samsungi teleritel, mis toetavad operatsioonisüsteemi Tizen 4.0 ja LG teleritel, mis töötavad vähemalt Web OS 4.0 versioonil. Lisaks toimib rakendus ka enamikes Sony, Philipsi, Hisense, TCL ja Xiaomi telerites, mis toetavad Android TV versiooni alates 9.0.

  • Elisa Elamus töötab ükskõik millise teenusepakkuja internetiühendusega. Elisa Huub on saadaval ka eraldiseisvalt.
  • Loe lähemalt Elisa kodulehelt!
Head Uudised GoodNews