Avaleht Film Elisa Huubi statistikas jõudis sarjade TOP-is esikohale „Papsid“
Elisa Huubi statistikas jõudis sarjade TOP-is esikohale „Papsid“

Elisa Huubi statistikas jõudis sarjade TOP-is esikohale „Papsid“

Viimasel ajal on Eesti telekanalitel ilmavalgust näinud rekordarv erinevaid tõsielu- ja komöödiasaateid. Elisa Elamuse 2023. aasta esimeses pooles kõige vaadatumaks Huubi sarjaks on “Papsid”, filmiks “Kalev” ning kuue kuu jooksul on enim laenutatud “Avatar: vee olemust”, mis tuli laenutusse alles juunis.  

Elisa Huubi 2023. aasta esimese poole statistikas jõudis sarjade TOP-is esikohale „Papsid“, mis kogus meeletult vaatajaid kogu hooaja vältel. Sellele järgnevad “Kättemaksukontor” ning komöödiasarja “Uue algus” 1. ja 2. hooaeg. Nende järel vaatasid eestlased ka Elisa eksklusiivseid sarju “Laupäev isaga”, Elisa ja ETV koostöös valminud sari “Sinu uus sugulane” ja “Piloot”. Menukateks osutusid ka hullumeelne meelelahutussaade „Pöördes“, “Smurfid” ja vana komöödia kuld “Tujurikkuja”.  

„Elisa ja Kanal 2 koostöös valminud “Papsid” edu on Elisa Elamuse voogedastusteenuses Huub täiesti pöörane. Saame klientidelt lausa järelpärimisi uue hooaja kohta ning võime neile nüüd ka rõõmuga vastata – juba oktoobris saavad kõik “Papside” fännid nautida Elisa Huubist ka sarja 2. hooaega. Aga see ei ole kindlasti ainuke hea uudis, millega Elisa järgmisel poolaastal oma kliente rõõmustab, “ sõnab Elisa meelelahutusvaldkonna juht Kertu Popp. 

Elisa Huubis on 2023. aasta esimesel poolaastal kõige menukamaks filmiks osutunud kodumaine tõsielul põhinev hitt “Kalev”. Pere pisemate liikmete seas paistab Huub olevat eriti hinnatud, sest vaadatuimate filmide esikolmikusse mahtusid ka “Sipsik” ja “Kaka, kevad ja teised”. Filmilaenutuse populaarseimad on olnud “Avatar: vee olemus”, “Apteeker Melchior. Viirastus”, “Kus laulavad langustid”.