Avaleht Seltskond FOTOD LENNUJAAMAST! Veet Mano jõudis täna Eestisse
FOTOD LENNUJAAMAST! Veet Mano jõudis täna Eestisse

FOTOD LENNUJAAMAST! Veet Mano jõudis täna Eestisse

Veet Mano ja Joanna MüürTäna on Veet Mano Tallinnas TAO keskuses, et tutvustada eestlastele juba pisut tuttavat AUM meditatsiooni, mille nimi tuleneb inglisekeelsetest sõnadest Awareness ehk Teadlikkus, Understanding ehk Mõistmine ja Meditation ehk Meditatsioon. See 3-tunnine meditatsioon juhendab inimese turvalises ja toetavas keskkonnas läbi inimkogemuse neljateistkümne aspekti, milleks on viha, andestamine, armastus, vastupidavus, eluenergia, kaos, tantsimine, kurbus, naer, sensuaalsus, ühisus, vaikus, austus ja jagamine.

Veet Mano2

Homme toimub Veet Mano tervendava energia õhtu

18.augustil kell 18:00 – 21:00 on Veet Mano Taevas ja Maa keskuses, et läbi viia tervendava energia õhtu, kus tegeletakse kõige sellega, mis ei lase elust rõõmu tunda; puhastatakse minevikusündmusest ning nende mõjust ning vabanetakse pingeist. Kursus õpetab, kuidas suurendada elus heaolu ning rõõmu, kuidas kasvatada oma õnne. Seal saab ka teada, kuidas on võimalik kujundada oma elu, mis on rohkem tasakaalus. Lisaks on ka võimalus esitada Veet Manole küsimusi, millele soovite saada tema arvamust ja registreeruda induviduaalseanssidele.

Veet Mano

Nädalavahetusel toimub Viljandimaal laager

Nädalavahetusel, 19.-21. augustini toimub Veet Mano juhendamisel kolmepäevane energialaager Viljandimaal Holstre-Polli Tervisekeskuses. Keset lokkavat loodust ja metsavaikust läbi viidab energialaager on hea võimalus vabaneda stressist, pingetest ning mineviku negatiivsetest mõjudest, leida üles oma jõud ning elurõõm ja parandada füüsilist tervist.

Laagris tegeletakse intensiivselt psühholoogiliste, emotsionaalsete ja tervist puudutavate probleemidega; puhastatakse ennast mineviku negatiivsetest mõjudest ning kujundatakse tulevikku, suurendades sisemist rahulolu ning tasakaaluseisundit.

GoodNews püüdis Veet Mano kinni Tallinna Lennujaama saabudes, kui ta juba kiirustaski täna õhtust AUM meditatsiooni läbi viima.

VAATA GALERIID!

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga