Avaleht Galerii GALERII! Telesarja „Kättemaksukontor“ võtted toimusid ekstreemsetes oludes
GALERII! Telesarja „Kättemaksukontor“ võtted toimusid ekstreemsetes oludes

GALERII! Telesarja „Kättemaksukontor“ võtted toimusid ekstreemsetes oludes

Foto: Jarek Jõepere
Foto: Jarek Jõepere

„Kättemaksukontori“ võttegrupp tegutses laupäeval, 9. jaanuaril Paldiski Põhjasadamas, trotsides 20-kraadist külma ja praksuvat pakast. Pärast mitu tundi kestnud filmimist suundusid sarja peategelased DFDS laeva Liverpool pardale, et asuda teele Rootsi suusakuurorti Vemdalenisse, kus ootas lahendamist järjekordne juhtum.

Saladuskatte all võib öelda, et juba teekonnal Paldiskist Kapellskäri sadamasse hakkasid hargnema salapärased sündmused, kuhu oli segatud lausa DFDS laeva Liverpool kapten. Seiklusrikkalt merereisilt ei puudunud ka romantika, sest üks peategelastest leidis endale laeva pardalt silmarõõmu. Ülesvõetud osas teevad kaasa kaks kuulsat külalisnäitlejat, kes jäävad televaatajate jaoks üllatuseks.

Seda, milliseks kujunes Marioni, Freya ja Luna merereis, kes leidis endale uue silmarõõmu ning mis ootas detektiive ees suusakuurortis, näeb TV3 eetris märtsikuus.

DFDS teenindab Paldiski-Kapellskäri liinil kuue väljumisega nädalas kummastki sadamast – Paldiskist väljuvad reisid reedest kolmapäevani kell 23.55 ning Kapellskärist laupäevast kolmapäevani kell 12.00 ja neljapäeviti kell 22.30 kohaliku aja järgi. Nutikad „Kättemaksukontori“ peategelased otsustasid just Paldiski-Kapellskäri laevaliini kasuks, sest nad teadsid, et see on kõige mugavam ja kiireim viis reisida Eestist Rootsi. Lisaks pääseb Kapellskärist ka suusakuurortidesse kiiremini, sest sealt kaudu edasi sõites ei pea läbima pealinna tihedat liiklust.

VAATA GALERIID!
Fotod: Jarek Jõepere

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga